Ceren Özdemir'in son görüntüleri - Son Dakika

Ceren Özdemir'in son görüntüleri

9 gün önce

Ordu'da evinin önünde bıçaklı saldırıya uğrayarak hayatını kaybeden Ceren Özdemir cinayetini araştıran polis, ilginç bir bilgiye ulaştı.

Ceren Özdemir'in son görüntüleri, System.String[]

Ordu'da evinin önünde bıçaklı saldırıya uğrayarak hayatını kaybeden Ceren Özdemir cinayetini araştıran polis, ilginç bir bilgiye ulaştı. Katil zanlısının Ceren Özdemir'i bale kursu çıkışından eve gidene kadar takip ettiği ortaya çıktı.


Ordu Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi 3. sınıf öğrencisi olmasının yanında bir özel dans merkezinde bale dersleri veren Ceren Özdemir, minik balerinlere bir saat kurs verdi. Kursun ardından eve gitmek üzere yola çıkan Ceren Özdemir'i öldürdüğü iddia edilen şahsın, Ceren'in çıkışından eve kadar takip ettiğini belirledi.


Görüntülerde Ceren Özdemir, kurs çıkışı hızlı adımlarla eve giderken siyah montlu ve siyah pantolon giyen şahsın onu takip ettiği belirlendi. Zanlının eşkalini belirleyen polis akşam saatlerinde Ö.A. adlı şansı gözaltına aldı. Zanlının gözaltı öncesi bıçakla polise direndiği öğrenildi. - ORDU

Haber Yayın Tarihi: 04.12.2019 04:50 Kaynak: İHA

YORUMLAR


Son Dakika

64 yaşındaki şahıstan, 4 yaşındaki çocuğa darp ve cinsel istismar!
Karısını kendi yatağında başka bir adamla basan şahıs kurşun yağdırdı! Ceren Özdemir'in katil zanlısının ilk duruşmasının tarihi ve saati belli oldu Fatih'te silahlı kavga! Korku dolu anlar saniye saniye kamerada