Son Dakika Haberleri: Ceren Özdemir'in son görüntüleri: İşte gözaltına alınan şahıs

Ceren Özdemir'in son görüntüleri: İşte gözaltına alınan şahıs

3 gün önce

Ordu'da evinin önünde bıçaklı saldırıya uğrayarak hayatını kaybeden Ceren Özdemir cinayetini araştıran polis, ilginç bir bilgiye ulaştı.

Ordu'da evinin önünde bıçaklı saldırıya uğrayarak hayatını kaybeden Ceren Özdemir cinayetini araştıran polis, ilginç bir bilgiye ulaştı. Katil zanlısının Ceren Özdemir'i bale kursu çıkışından eve gidene kadar takip ettiği ortaya çıktı.

Ordu Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi 3. sınıf öğrencisi olmasının yanında bir özel dans merkezinde bale dersleri veren Ceren Özdemir, minik balerinlere bir saat kurs verdi. Kursun ardından eve gitmek üzere yola çıkan Ceren Özdemir'i öldürdüğü iddia edilen şahsın, Ceren'in çıkışından eve kadar takip ettiğini belirledi.

Görüntülerde Ceren Özdemir, kurs çıkışı hızlı adımlarla eve giderken siyah montlu ve siyah pantolon giyen şahsın onu takip ettiği belirlendi. Zanlının eşkalini belirleyen polis akşam saatlerinde Ö.A. adlı şansı gözaltına aldı. Zanlının gözaltı öncesi bıçakla polise direndiği öğrenildi.

(Metin Akyürek/İHA)

Ceren Özdemir'in son görüntüleri: İşte gözaltına alınan şahıs

Haber Yayın Tarihi: 04.12.2019 05:05 Kaynak: İHABaşkent'te otomobil polis aracına çarptı: 2'si polis 3 yaralı
Dükkana giren otomobil ortalığı savaş alanına çevirdi Sokak ortasında darp edilen genç kız: Kıskandı ve şiddet uyguladı, şikayetçi değilim TSK, Ceren'in katili Özgür Arduç için 15 yıl önce rapor hazırlamış: Saldırgan ve suça meyilli