Çerkezköy Tokatlılar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Olağan Kongresi - Son Dakika

Çerkezköy Tokatlılar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Olağan Kongresi

12.12.2015 09:39
Çerkezköy Tokatlılar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Olağan Kongresi, System.String[]

Çerkezköy Tokatlılar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği başkanlığına yeniden Ersoy Aktaş seçildi.

Çerkezköy Tokatlılar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği başkanlığına yeniden Ersoy Aktaş seçildi.

Dernek binasında yapılan kongrede, mevcut başkan Ersoy Aktaş'ın sunduğu tek listeyle gidilen seçimde Aktaş yeniden başkan seçildi.

Yönetim Kurulu ise Adem İçli, Serdar Hanedaroğlu, Serdar Aydın, Abdullah Şakrak, Adem Utuğlu, Ayhan Çitil, Kadir Bozkurt, Mehmet Kar, Mesut Çelik, Akif Aydın, Hüseyin Üzümcü, Bünyamin Demir, Erol Günalan ile Fatih Yalçın'dan oluştu.

Aktaş, seçimin ardından yaptığı konuşmada, yeni dönemde birlik ve beraberlik içerisinde hareket edeceklerini belirterek, "Yeni dönemde dernek ve üyelerimiz için en iyisini yapmaya çalışacağız. Birlik ve beraberlik için başarılı olacağımıza inanıyorum." dedi.

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Çerkezköy Tokatlılar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Olağan Kongresi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Yıldız Tilbe'nin son görüntüsü sevenlerini üzdü: Seni böyle görmeyelim İstanbul'da kar yağışı yarın öğleden sonra etkili olacak! İşte beyaz örtü yapacağı ilçeler İran, Rus Sputnik V koronavirüs aşısının kullanımına onay verdi İki buçuk aylık bebeğini yastıkla boğan anneye müebbet hapis cezası verildi "Umarım ölene dek ülkeyi yönetir" diyen Sumudica'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan itirafı: Tanışmak çok istedim ama olmadı Evladının koli bandı ile boğarak öldürdüğü kadından geriye katıldığı programdaki görüntüleri kaldı İstanbul'un Esenyurt ve Fatih ilçelerinde yabancıların istisnalar hariç "ikamet izin başvuruları" sınırlandırıldı Perili bir evde yaşadığını düşünen adam, duvarların arasında gizli kasa buldu