Son Dakika Haberleri: Cesedi Otopsiye Götürecek Para Bulamayınca Örtüye Sarıp Araba Üzerinde Taşıdılar

Cesedi Otopsiye Götürecek Para Bulamayınca Örtüye Sarıp Araba Üzerinde Taşıdılar

2 ay önce

Rusya'da bir aile ölen oğlunu otopsiye götürmek için para bulamadı. Hayatını kaybeden kişinin yakın arkadaşı devreye girdi ve cenazeyi arabanın üstüne bağlayarak otopsiye götürdü.

Rusya'da köyünde yaşadığı barakada yaşamını yitiren Mikhail Sedykh'ı ailesi parası olmadığı için otopsiye götüremedi. Sedykh'ın yakın arkadaşı cenazeyi yatak örtüsüne sarıp ayaklarına çorap geçirdikten sonra otomobilin üzerine bağlayıp otopsiye götürdü. Yolculuk boyunca araba üzerindeki cesedi görenler gözlerine inanamadı.

YATAK ÖRTÜSÜNE SARIP ÇORAP GİYDİRDİ

Annesi tarafından barakasında canlı bulunan gencin ailesi kendisini otopsiye götürmek için yol masrafı karşılayacak para bulamayınca ölen Mikhail'in bir arkadaşı cenazeyi yatak örtüsüne sarıp ayaklarına çorap geçirdikten sonra otomobilin üzerine bağlayıp otopsiye götürdü. Yaklaşık 50 kilometre süren yolculukta adamın cansız bedenini arabanın üzerinde görenler, gözlerine inanamadı.

Çevredekilerin olayı polise haber vermesinden sonra savcılık Mikhail Sedykh'ın kesin ölüm nedeninin ortaya çıkarılması için soruşturma başlattı.

Cesedi Otopsiye Götürecek Para Bulamayınca Örtüye Sarıp Araba Üzerinde Taşıdılar
Haber Yayın Tarihi: 22.05.2019 05:04 

YORUMLAR


Oyuncu Tuncer Cücenoğlu son yolculuğuna uğurlandı Spiker Nazlı Çelik'in şortlu fotoğrafları sosyal medyada tartışma yarattı 400 bin TL değerindeki hayvanlarını TIR şoförüne kaptıran besici: Bulamazsak on yılım heba olur