Çeşme'de tatilciler eğlence için 3 liralık huniye 20 lira veriyor - Son Dakika

Çeşme'de tatilciler eğlence için 3 liralık huniye 20 lira veriyor

15.06.2019 13:21

İzmir'in Çeşme ilçesinde tatilciler eğlence için kafalarına huni takıyor. Huniler ise 20 liradan satılıyor. Normal fiyatı 3 lira olan hunilerden günde 50 tane satan Ahmet Demirer, günde 850 lira kazanıyor.

Yerli ve yabancı turistlerin yoğun olarak tercih ettiği Türkiye'nin gözde turistik merkezlerinden Çeşme'de, gündüz plajlar gece ise eğlence mekanları doluyor. Tatilciler gönüllerince eğlenirken, birkaç yıl önce ortaya çıkan huni akımı, bu yıl da devam ediyor.

3 LİRALIK HUNİYE 20 LİRA VERİYORLAR

Eğlenceye farklı bir boyut kazandıran tatilciler 'deliler' gibi eğlenirken, kafalarına taktıkları hunilerle buna gönderme yapıyor. Hunileri kafalarına takan tatilciler bol bol özçekim yapıyor. Normalde 3 liradan satılan huniye tatilciler 20 lira veriyor.

"BU YAZ ZAM YOK"

Çeşme sokaklarında huni satan Ahmet Demirer, son 2 yıldır ilçede tatilcilere plastik huni sattığını belirterek, "Günde ortalama 50 huni satıyorum. 20 liraya satıyorum. Ama bu yaz zam yok. 2018'in fiyatıyla satıyorum" dedi.

Günde 50 huni satan Demirer, 3 liralık hunileri 20 liradan satarak günde 850 lira kazanıyor.

Çeşme'de tatilciler eğlence için 3 liralık huniye 20 lira veriyor
Çeşme'de tatilciler eğlence için 3 liralık huniye 20 lira veriyor
Çeşme'de tatilciler eğlence için 3 liralık huniye 20 lira veriyor

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Çeşme'de tatilciler eğlence için 3 liralık huniye 20 lira veriyor - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Market ve fırınlar açık mı? İşte sokağa çıkma kısıtlamasının merak edilen detayları Prof. Dr. Mehmet Ceyhan: Türkiye'de bir kaç milyon virüslü insan var, aramızda dolaşıyorlar Yüzde 10'u Katar Yatırım Otoritesi'ne satılan Borsa İstanbul'un satış bedeli netleşti Doğu Akdeniz'de gerilimi tırmandıran adım! Yunanistan'ın F-35 talebine ABD'den olumlu yanıt geldi Son Dakika: Türkiye'de 30 Kasım günü koronavirüs nedeniyle 188 kişi vefat etti, 31 bin 219 yeni vaka tespit edildi Son Dakika: Hafta sonu restoran ve kafeler, paket servis haricinde hizmet veremeyecek İran Devrim Muhafızları Komutanı Muslim Shahdan, İHA saldırısında öldürüldü EDHO dizisi ekibine saldıran şüphelilerden kafa karıştıran ifade: Mağdur biziz, Oktay Kaynarca ölümle tehdit etti