Çeşme'de tatilciler eğlence için 3 liralık huniye 20 lira veriyor - Son Dakika

Çeşme'de tatilciler eğlence için 3 liralık huniye 20 lira veriyor

15.06.2019 13:21

İzmir'in Çeşme ilçesinde tatilciler eğlence için kafalarına huni takıyor. Huniler ise 20 liradan satılıyor. Normal fiyatı 3 lira olan hunilerden günde 50 tane satan Ahmet Demirer, günde 850 lira kazanıyor.

Yerli ve yabancı turistlerin yoğun olarak tercih ettiği Türkiye'nin gözde turistik merkezlerinden Çeşme'de, gündüz plajlar gece ise eğlence mekanları doluyor. Tatilciler gönüllerince eğlenirken, birkaç yıl önce ortaya çıkan huni akımı, bu yıl da devam ediyor.

3 LİRALIK HUNİYE 20 LİRA VERİYORLAR

Eğlenceye farklı bir boyut kazandıran tatilciler 'deliler' gibi eğlenirken, kafalarına taktıkları hunilerle buna gönderme yapıyor. Hunileri kafalarına takan tatilciler bol bol özçekim yapıyor. Normalde 3 liradan satılan huniye tatilciler 20 lira veriyor.

"BU YAZ ZAM YOK"

Çeşme sokaklarında huni satan Ahmet Demirer, son 2 yıldır ilçede tatilcilere plastik huni sattığını belirterek, "Günde ortalama 50 huni satıyorum. 20 liraya satıyorum. Ama bu yaz zam yok. 2018'in fiyatıyla satıyorum" dedi.

Günde 50 huni satan Demirer, 3 liralık hunileri 20 liradan satarak günde 850 lira kazanıyor.

Çeşme'de tatilciler eğlence için 3 liralık huniye 20 lira veriyor
Çeşme'de tatilciler eğlence için 3 liralık huniye 20 lira veriyor
Çeşme'de tatilciler eğlence için 3 liralık huniye 20 lira veriyor

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Çeşme'de tatilciler eğlence için 3 liralık huniye 20 lira veriyor - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Karabağ'ın sözde lideri Harutyan panik içinde: SİHA'ların korkusuna sığınağa girdi Son Dakika: Devlet erkanı Atatürk'ün huzurunda! İşte Erdoğan'ın Anıtkabir Özel Defteri'ne yazdığı mesaj ABD'nin yeni keşfi ile ilgili bilim kurulu üyesinden gururlandıran ifadeler: Türkiye, aspirini en başından beri korona tedavisinde kullanıyor Kardeşinin borçları nedeniyle 5 çocuğunun uyuduğu odayı kurşun yağmuruna tuttular Apartmanın otoparkında bulunan bir buçuk metrelik yılanın yakalanma anı kamerada Manavgat'ta defne yaprağından 5 milyon lira gelir bekleniyor Korona tedavisinde çığır açacak araştırma! Herkesin evinde olan Aspirin virüsün düşmanıymış Hagi mi, Alex mi? Fenerbahçe efsanesi Emre Belözoğlu, klişe soruda herkesi ters köşeye yatırdı