Çeşme'de Yeni Yıl Coşkusu - Son Dakika

Çeşme'de Yeni Yıl Coşkusu

01.01.2012 12:57
Çeşme'de Yeni Yıl Coşkusu

Turizmin gözbebeği Çeşme ve Alaçatı, bu yıl da yılbaşında en çok tercih edilen yerlerden oldu.

Turizmin gözbebeği Çeşme ve Alaçatı, bu yıl da yılbaşında en çok tercih edilen yerlerden oldu.

Çeşme Belediyesi tarafından düzenlenen yeni yıl kutlamalarında Cumhuriyet Meydanı'nda DJ şov eşliğindeki sokak partisinde havai fişek gösterisi de yapıldı, bidonlarda ateş yakılarak suni kar yağdırıldı. Alaçatı Meydanı'ndaki sokak partisinde Luxus ve DJ Tarık performans gösterdi. Kutlamalar geç saatlere kadar devam etti. Beş yıldızlı otellerde rezervasyonlar hafta başında doldu.

Konuklarına limitsiz içkili özel mönülü yemek sunan Ilıca Hotel'de Türk pop müziğinin başarılı yorumcusu Lara, Altın Yunus Hotel'de sahneye çıktı. Moonlight Band Grubu, 'Her şey dahil' sistemi ile konuklarını ağırlayan Pırıl Hotel'de geceye renk kattı. Cenk ve Derya ile Grup Pırıl, Grup Müzikalite, Kerasus Resort Otel'de, Faslı Nazenin Orkestrası ile Popstar Alaturka yarışmasından tanınan Belgin, oryantal Anastasia, Radisson Blu Resort Spa Çeşme'de sahneye çıktı. Grup Penta ve oryantal şov, Kaya Prestige Sunshine Çeşme'de Grup İzmir ve oryantal şov, Sheraton Çeşme'de Grup Vanentino, Körfez Marin Restaurant'ta da Çeşmeli Türk sanat müziği sanatçısı Kurtul Akın sahneye çıktı.

Sevilen şarkıcı Lara yılbaşı akşamı sahne aldığı Çeşme Ilıca Otel'de şarkılarıyla hem coştu hem de coşturdu. Programında kendi albüm şarkılarının yanı sıra 2011 yılının hareketli parçalarına da yer veren sanatçı, konukları bir an olsun yerlerine oturtmadı. Çeşme'ye gelmekten ve yılbaşını 2'nci kez Ilıca Hotel'de kutlamaktan mutluluk duyduğunu belirten Lara, yeni yılın herkese sağlık, mutluluk getirmesi dileklerinde bulundu. Sahneye turkuaz renkli elbisesiyle çıkan şarkıcı, gecenin ilerleyen saatlerinde kızının tasarladığı özel pullu kıyafetiyle konserine devam etti.

Yeni yıl kutlaması için 700 kişi Çeşme Limanı'ndan Sakız Adası'na gitti. Sakız Adası'nda Türkler tarafından en çok tercih edilen yerler Chandris Hotel, Paranga Taverna, Surediko Taverna ve Shinos Taverna oldu. - İzmir/ Çeşme

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Çeşme'de Yeni Yıl Coşkusu - Son Dakika


Advertisement