Çesob Girişimcilik Kursu Açacak - Son Dakika

Çesob Girişimcilik Kursu Açacak

05.02.2019 14:59
Çesob Girişimcilik Kursu Açacak

Çorum Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ÇESOB) kendi işini kurmak isteyen gençlere yönelik girişimcilik kursu düzenleyecek.

Çorum Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ÇESOB) kendi işini kurmak isteyen gençlere yönelik girişimcilik kursu düzenleyecek.

Çorum Çalışma ve İş Kurumu (İŞKUR) İl Müdürlüğü ile ortaklaşa gerçekleşecek kursu başarıyla tamamlayan kursiyerlere girişimcilik belgesi verilecek. Kursiyerler, girişimcilik belgesi ile yatırım projelerine KOSGEB'den hibe desteği alabilecek.

Girişimcilik kursu iş birliği protokolü, İŞKUR İl Müdürü Ali Şahan ve ÇESOB Başkanı Recep Kılıç tarafından imzalandı.

Şahan, girişimcilik eğitimi alacak girişimci adaylarının, kendi işlerini kurarak ülke ekonomisine katkı sağlama fırsatı yakalayacağını söyledi.

Gür de kurs ile girişimci adaylarının önünü açmayı hedeflediklerini belirterek, "Kurs kayıtlarımız önümüzdeki günlerde başlayacak. Katılmak isteyen girişimci adaylarımız, ÇESOB'a başvurabilir." dedi.

YORUMLAR
500
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın katıldığı toplu açılış töreninde 'altılı masa'ya pankartlı gönderme Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın katıldığı toplu açılış töreninde 'altılı masa'ya pankartlı gönderme Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan: 'Biz de laf yok, iş var' Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan: 'Biz de laf yok, iş var' ÇORUM'DA OTOMOBİL, KAMYONA ÇARPTI; EFE ÖLDÜ, AYNI AİLEDEN 3 YARALI ÇORUM'DA OTOMOBİL, KAMYONA ÇARPTI; EFE ÖLDÜ, AYNI AİLEDEN 3 YARALI
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Çesob Girişimcilik Kursu Açacak - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement