Son Dakika Haberleri: Cesur Fotoğraflarıyla Olay Yaratan Gelin Adayı Naz Mila Kimdir?

Cesur Fotoğraflarıyla Olay Yaratan Gelin Adayı Naz Mila Kimdir?

13 ay önce

Katıldığı evlendirme programıyla ismini duyurduktan sonra Instagram hesabından paylaştığı birbirinden cesur fotoğraflarla gündeme gelen Naz Mila vatandaşlar arasında merak konusu oldu. Peki, Naz Mila kimdir, kaç yaşında?

Cesur Fotoğraflarıyla Olay Yaratan Gelin Adayı Naz Mila Kimdir?, System.String[]

Son dönemdeki sosyal medya paylaşımlarıyla gündeme gelen gelin adayı Naz Mila merak konusu oldu. Peki, Naz Mila kimdir, kaç yaşındadır, nerelidir? İşte hakkında merak edilenler..

NAZ MİLA KİMDİR?

Naz Mila aslen Azerbaycanlı, 1992 yılında dünyaya gelen genç kız adını ilk olarak izdivaç programında duyurdu. Zuhal Topal'ın sunduğu 'Evleneceksen Gel' isimli evlendirme programına katılan Naz Mila kısa sürede cesur fotoğraflarıyla gündeme oturdu.

26 YAŞINDAKİ GELİN ADAYININ 8 YAŞINDA KIZI VAR

Bir dönem ünlü iş adamı Ali Ağaoğlu'nun kardeşi Hüseyin Ağaoğlu ile birlikte görüntülenen Naz Mila akıllara Ağaoğlu'na gelin mi gidiyor sorusunu getirdi. Naz Mila geçmişte bir evlilik yaşamıştı. Boşanan genç kadının bu evlilikten Milana isimli bir kızı bulunuyor.

Haber Yayın Tarihi: 19.09.2018 02:25 

YORUMLAR


7 kız babası, çobanlık yaparak çocuklarını okutuyor
Arkadaşından yardım isteyen çocuk gelini, polisler kurtardı Emniyet müdürünün talimatı, domuz bağıyla bağlanan kadının hayatını kurtardı