Çevik Kuvvet'ten yürekleri ısıtan hediye - Son Dakika

Çevik Kuvvet'ten yürekleri ısıtan hediye

26.05.2022 14:08

Çevik Kuvvet'ten yürekleri ısıtan hediye Kütahya'da Çevik Kuvvet polisleri özel çocuk Nurettin'in Karataş'ın hayali olan Play Station oyununu hediye ederek örnek bir davranışa imza attılar.

Çevik Kuvvet'ten yürekleri ısıtan hediye

KÜTAHYA - Kütahya'da Çevik Kuvvet polisleri özel çocuk Nurettin'in Karataş'ın hayali olan Play Station oyununu hediye ederek örnek bir davranışa imza attılar.

Kütahya İl Emniyet Müdürlüğünde görevli Çevik Kuvvet polisleri, kendi aralarında topladıkları parayla özel çocuk Nurettin'in Karataş'ın hayalini kurduğu Play Station oyununu hediye ederek gönüllerde taht kurdular. Küçük Nurettin, Play Station oyununu polis amcalarının elinden alırken gözyaşlarını tutamadı.

Hediyenin s¸as¸kınlıgˆı ile duygulu anlar yas¸ayan gencin o anları cep telefonu kamerasına işte böyle yansıdı.

YORUMLAR
500
Ali Fazıl Kasap: Artık Tıp Diplomasının da Hiçbir İtibarı Kalmadı. Bu, Yırtılan Bir Diploma Ali Fazıl Kasap: Artık Tıp Diplomasının da Hiçbir İtibarı Kalmadı. Bu, Yırtılan Bir Diploma Gediz Belediyesinin ücretsiz yaz spor okulları başladı Gediz Belediyesinin ücretsiz yaz spor okulları başladı CHP'li Kasap: 'Hekimler açısından diploma yırtmakla yurt dışına çıkmak arasında hiçbir fark yok' CHP'li Kasap: 'Hekimler açısından diploma yırtmakla yurt dışına çıkmak arasında hiçbir fark yok'
Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Çevik Kuvvet'ten yürekleri ısıtan hediye - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement