Çevre Düzenleme Çalışmaları Başladı - Son Dakika

Çevre Düzenleme Çalışmaları Başladı

10.09.2018 11:36
Çevre Düzenleme Çalışmaları Başladı, System.String[]

Enez'de, Taşaltı Gölü ve Meriç Nehri kenarında Çevre Düzenleme Çalışmaları başladı.

Taşaltı Gölü kenarında "İstanbul Büyük Şehir Parkı" ve Meriç Nehri kenarında "Antik Yollarda Projesi kapsamında Bisiklet ve Yürüyüş Yolları" yapılması planlanan alanlara zemini güçlendirmek amacıyla inşaat atığı moloz yığınları dökülmüştü.

Belirtilen alanlarda son iki gündür iş makineleriyle devam eden çalışmalarla alan komple düzenlenerek hayata geçirilmesi planlanan projeler için hazır hale getiriliyor. Enez Belediye Başkanı Ecz. Abdullah Bostancı'dan alınan bilgiye göre: Antik Yollarda Projesi kapsamında yapımı devam eden Bisiklet ve Yürüyüş Yolları 3. Etabı Meriç Nehri boyunca devam ederek başladığı nokta olan Enez Giriş Köprüsüyle birleştirilecek. Tamamlanan son etapla Bisiklet ve Yürüyüş Yolları, Enez'in etrafını 360 derece çevreleyecek.

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Çevre Düzenleme Çalışmaları Başladı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Gülben Ergen'den çok konuşulacak Seren Serengil itirafı: Zor günler değildi, çok güzeldi Eşiyle sokakta yürürken silahlı saldırıya uğrayan ayakkabıcı hayatını kaybetti Türkiye koronavirüs aşısında üçüncü adıma geçiyor Algı Eke'den magazin gündemini sarsan 'yasak aşk' itirafı: İğrenç bir şeydi Bir çocuk babası adam, evinde soğuktan donarak öldü Çıplak halde cansız bedeni bulunan fenomenin boğularak öldürüldüğü ortaya çıktı 5 gün sonra ölü bulunan doktor, boynunun kırılması sonucu yaşamını yitirmiş Baba, kızını istismar eden genci eve çağırıp öldüresiye dövdü