Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nda Hüyük'ün projeleri ele alındı - Son Dakika

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nda Hüyük'ün projeleri ele alındı

18.06.2020 12:11
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nda Hüyük'ün projeleri ele alındı, System.String[]

Konya'nın Hüyük ilçesinde hayata geçirilecek projelerin Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nda masaya yatırıldığı bildirildi.

Konya'nın Hüyük ilçesinde hayata geçirilecek projelerin Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nda masaya yatırıldığı bildirildi.

Hüyük Belediye Başkanı Mehmet Çiğdem, yaptığı yazılı açıklamada, AK Parti Konya Milletvekilleri Tahir Akyürek ve Gülay Samancı, AK Parti Hüyük İlçe Başkanı Muammer Karaaslan ve belediye meclis üyeleri ile birlikte bir heyet halinde Ankara'da Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum'u ziyaret ettiklerini belirtti.

Ziyarette, Bakan Kurum'dan heyet olarak Hüyük'ün projelerine destek istediklerini vurgulayan Başkan Çiğdem, şunları kaydetti:

"Hüyük'te hayata geçirilecek olan sulama projeleri, millet bahçesi, ilçe merkezi ve mahallelerimizdeki TOKİ konutları, sahil düzenlemesi gibi bölgemizin önemli projeleri için destek talebinde bulunduk. Hüyük'ün baştan sona tüm sorunlarını Konya milletvekillerimiz, İlçe Başkanımız ve ilçe başkan vekilimiz ile belediye meclis üyelerimizle beraber sayın bakanımızla paylaştık. İnşallah yılmadan, bıkmadan, usanmadan bütün sorunları bakanımızın desteği ile beraber çözüme kavuşturacağız. Bölge milletvekilimiz Gülay Samancı Hanımefendi ile Konya milletvekilimiz Tahir Akyürek Bey'e her konuda bizlere destekleri için de ayrıca minnet ve şükranlarımı sunuyorum."

AK Parti Hüyük İlçe Başkanı Muammer Karaaslan da "Hemşerimiz olan sayın bakanımıza misafirperverliği dolayısıyla ve Hüyük ilçemizin sorunlarına yaptığı katkı ve desteklerden dolayı teşekkür ediyoruz." ifadelerini kullandı.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nda Hüyük'ün projeleri ele alındı - Son Dakika


Son Dakika

Hatay'daki saldırı sonrası Erdoğan'dan kararlılık mesajı: Terörle ve destekçileriyle mücadelemizi sürdüreceğiz Son Dakika! Bakan Soylu'dan İskenderun'daki patlamaya ilişkin ilk açıklama: İki terörist de etkisiz hale getirildi Denizlispor yönetimi, stadın belli yerlerini bölerek portatif loca oluşturdu Varela'nın baldırına basan Josef de Souza direkt kırmızı kart gördü Mehmet Akif Alakurt'tan yine gündeme bomba gibi düşecek hareket! İçki içip araç kullandı Borcunu ödemeyen şahsı pompalı tüfekle vurup başında bekledi Erdoğan'ın Fransız mallarına boykot çağrısı dünya basınında geniş yankı buldu 20 yaşında intihar eden İngiliz modelin ailesi: 13 yaşında cinsel istismara uğradı