Ceylan Yıldırım'ın Filmi Gösterime Girdi - Son Dakika

Ceylan Yıldırım'ın Filmi Gösterime Girdi

29.10.2016 09:39
Ceylan Yıldırım'ın Filmi Gösterime Girdi, System.String[]

BERLİNLİ yapımcı ve senarist Ceylan Yıldırım'ın imzasını taşıyan filmde Timon Wloka, Timmi Trinks, Janina Fautz, Uğur Ekeroğlu, Stephanie Amarell, Stipe Erceg ve Christian Grashof oynuyor.

BERLİNLİ yapımcı ve senarist Ceylan Yıldırım'ın imzasını taşıyan filmde Timon Wloka, Timmi Trinks, Janina Fautz, Uğur Ekeroğlu, Stephanie Amarell, Stipe Erceg ve Christian Grashof oynuyor. Filmin yönetmenliğini Christian Theede yaptı.

Gençlik konulu film daha önce dizi olarak ekranlara gelmişti. Bir çok ödül almıştı. Film okulda geçen gerilimi konu ediyor. Berlin Hür Üniversitesi'nde tiyatro, televizyon ve sinema eğitimi alan Yıldırım, "Gençliğimde oyuncu olmak dışında hiçbir amacım ve hayalim yoktu. Ancak daha sonra fark ettim ki ben kameranın önünde olmaktan çok arkasında durmayı seviyorum. Bu yüzden de yapımcı ve senaristliği seçtim" dedi. Çocuklara yönelik film ve dizi çekmeye devam edeceğini söyleyen Yıldırım, göçmen kökenli gençlerin hikayelerine ağırlık vereceğini de belirtti.

Ceylan Yıldırım'ın Filmi Gösterime Girdi

Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Dünya Ceylan Yıldırım'ın Filmi Gösterime Girdi - Son Dakika Dünya


YORUMLAR

Son Dakika

Habertürk'te gerginlik çıkaran 'fare' tartışması! Mete Yarar, Deniz Zeyrek'e kızıp canlı yayını terk etti Yeni şarkısıyla farkındalık yaratmak isteyen Yonca Evcimik, eleştiri oklarının hedefi oldu Cübbeli Ahmet, Selefi derneklerinin para kaynaklarını anlattı: Körfez ülkelerinden kesin para geliyor İbo Show'da büyük sürpriz! İki eski dost bir araya geliyor Son Dakika! Bakan Koca, sert tedbirlerin sinyalini verdi: Kısıtlamalar gerektiğinde daha da genişletilebilir Putin'in "gizli" aşkının kazancı ortaya çıktı! Dudak uçuklatan rakam Uzmanlar araştırdı: Ağız gargarası koronadan korunmak için bilimsel bir çözüm değil, tedbir olabilir Denizli'de yol kenarında çok sayıda tabut ve koruyucu kıyafet bulundu, vatandaşı korona korkusu sardı