Ünlü rapçi Ceza, eksi 7 derecede hayranlarına konser verdi - Son Dakika

Ünlü rapçi Ceza, eksi 7 derecede hayranlarına konser verdi

2 ay önce

Türk rap müziğinin sevilen ismi Ceza, kış turizmin gözde kayak merkezlerinden Palandöken'de eksi 7 derecede hayranlarının karşısına çıkan, hem coştu, hem coşturdu.

Türk rap müziğinin efsane ismi Ceza'yı eksi 7 derece de durduramadı. Erzurum'da, kar kalitesi, uzun pistleri, yakıcı güneşi, doğası ve son teknoloji tesisleriyle kış turizmin gözde kayak merkezlerinden Palandöken'de sahneye çıkan ünlü rapçi,hayranlarını, hem coştu, hem coşturdu.

ENERJİSİYLE BÜYÜK BEĞENİ TOPLADI

Ceza, konser boyunca enerjisiyle büyük beğeni topladı. Hava sıcaklığının sıfırın altında 7 dereceye düştüğü konser alanını hınca hınç dolduran müzikseverler, gece boyunca Ceza'nın coşkusuna eşlik etti. Türkiye'nin pek çok şehrinden Palandöken'e gelen müzikseverler, Ceza'nın ardından Anıl Piyancı ve Deeperise ile sabahın ilk ışıklarına kadar eğlendi.Festivalin son gününde bu akşam After Ski etkinliğinde Pera, Mor ve Ötesi ile Abdullah İnal sahneye çıkacak.

Ünlü rapçi Ceza, eksi 7 derecede hayranlarına konser verdi
Haber Yayın Tarihi: 14.12.2019 11:28 Kaynak: DHA

YORUMLAR


Son Dakika

Abdullah Gül'den Elazığ depremiyle ilgili dikkat çeken çıkış: Umarım uyarıcı olur
Vatandaş, deprem bölgesine gelen İmamoğlu'na çağrıda bulundu: Müteahhitler tutuklansın Son dakika: Elazığ'daki depremde 4 kişinin daha cansız bedenine ulaşıldı

Son Dakika Haberleri