Zabıtanın cezasına sinirlenen seyyar satıcı iki çocuğu ve kendisini benzinle yakmak istedi - Son Dakika

Zabıtanın cezasına sinirlenen seyyar satıcı iki çocuğu ve kendisini benzinle yakmak istedi

23.09.2022 18:53

İzmir'in Narlıdere ilçesinde zabıta ekipleri tarafından para cezası kesilmesine sinirlenen seyyar satıcı, iki çocuğu ve kendisini benzin dökerek yakmak istedi. İhbar üzerine bölgeye polis, sağlık ve itfaiye ekipleri sevk edilirken yapılan müzakerelerin ardından şahıs ikna edildi.

Narlıdere ilçesinde seyyar olarak balık satıcılığı yapan R.E.'ye, şikayet üzerine zabıta ekipleri tarafından para cezası kesildi. Ceza kesilmesine sinirlenen R.E., yanında bulunan iki çocuğu ve kendi üzerine benzin dökerek eylem yaptı.

Ceza kesilen seyyar satıcı, 2 çocuğu ve kendi üzerine benzin döküp yakmak istedi

BIÇAKLA KİMSEYİ YAKLAŞTIRMADI

R.E., elindeki sallama tipi bıçakla da kimseyi yanına yaklaştırmadı. İhbar üzerine bölgeye polis, sağlık ve itfaiye ekipleri sevk edildi. Yapılan müzakerelerin ardından R.E. ikna edildi ve eylem sona erdi. 4 çocuk babası olduğu öğrenilen R.E. hakkında işlem yapılmadığı, Narlıdere Kaymakamlığı ve Narlıdere Belediyesi tarafından da yardım sağlanacağı belirtildi.

Ceza kesilen seyyar satıcı, 2 çocuğu ve kendi üzerine benzin döküp yakmak istedi
Ceza kesilen seyyar satıcı, 2 çocuğu ve kendi üzerine benzin döküp yakmak istedi
YORUMLAR
500
Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Zabıtanın cezasına sinirlenen seyyar satıcı iki çocuğu ve kendisini benzinle yakmak istedi - Son Dakika

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement