Son Dakika Haberleri: Cezaevinde Ebru Gündeş'i Aldatan Zarrab'a Kritik Soru Soruldu: Eşine Yalan Söyledin mi?

Cezaevinde Ebru Gündeş'i Aldatan Zarrab'a Kritik Soru Soruldu: Eşine Yalan Söyledin mi?

3 gün önce

ABD'de devam eden davada Reza Zarrab'a, cezaevine kadın getirmek için rüşvet verdiği hatırlatılıp "Eşinize yalan söylediniz, doğru mu?" sorusu soruldu. Zarrab soruyu cevapsız bıraktı.

ABD'de Reza Zarrab'ın tanık olarak dinlendiği davada, Zarrab'a cinsel ilişkiye gireceği kadınları getirmesi için cezaevindeki görevlilere rüşvet verdiği hatırlatılıp, "Eşinize yalan söylediniz, doğru mu?" diye soruldu.

"EŞİNİZİN HABERİ VAR MIYDI" DİYE SORULDU

Halk Bankası eski Genel Müdür Yardımcısı Hakan Atilla'nın yargılandığı davada Reza Zarrab'a kritik soru soruldu. Geçtiğimiz duruşmalarda Reza Zarrab'ın cezaevine kadın getirtmek için gardiyanlara rüşvet verdiği ortaya çıkmıştı.

Hakan Atilla'nın avukatları Zarrab'a bu konuyu hatırlattı ve "Eşinizin haberi var mıydı? Eşinize bu konuda yalan söylediniz, doğru mu?" diye soruldu.

SORUYA CEVAP VERMEDİ

Savcılar bu soruya itiraz etti. Atilla'nın avukatları, Zarrab'a para karşılığı cinsel ilişkiye giren kadınları sormaya devam etti. Ancak Zarrab'dan kritik soruya cevap gelmedi.Trump'un Kudüs Kararını Devre Dışı Bırakabilecek 7 Adım Batı Şeria ile Gazze'deki Gösterilerde 157 Filistinli Yaralandı
İsrail Polisi, Batı Şeria'da Filistinlilere Vahşice Saldırdı: 61 Yaralı ABD'nin BM Temsilcisi Haley, Trump'ın da Adının Karıştığı Taciz Skandalı İle İlgili Konuştu