Son Dakika Haberleri: Cezaevindeki Adnan Oktar'ın Kur'an-ı Kerim Okurken Çekilen Fotoğrafı Ortaya Çıktı

Cezaevindeki Adnan Oktar'ın Kur'an-ı Kerim Okurken Çekilen Fotoğrafı Ortaya Çıktı

4 gün önce

8 ay önce İstanbul merkezli operasyonda tutuklanan Adnan Oktar'ın cezaevinde Kur'an-ı Kerim okunurken çekilen bir fotoğrafı ortaya çıktı.

Kamuoyunda Adnan Hoca olarak bilinen Adnan Oktar, ve grubuna yönelik yapılan operasyonda 8 ay önce tutuklanarak cezaevine gönderilmişti. Edirne F Tipi Kapalı Cezaevi'nde tek kişilik hücrede kalan Oktar'ın Kur'an okurken çekilen bir görüntüsü yayınlandı.

Cezaevine girdikten sonra iki görüntüsü ortaya çıkan Oktar'ın saçlarını ve sakallarını kısalttığı gözlerden kaçmazken verdiği kilolarla 3 ay önceki hali 'çöktü' yorumlarına neden olmuştu.

Oktar'ın ilk görüntüsü

CEZAEVİNDEN YENİ GÖRÜNTÜ

İnternet Haber'de yer alan haberde ise Oktar'ın yeni bir görüntüsü daha ortaya çıktı. 3 ay önce çekilen görüntüsünden epey değişen Oktar'ın Kur'an-ı Kerim okurken çekilen görüntüsü ortaya çıktı. Saçlarını yeniden siyaha boyatan Oktar'ın aldığı kilolar ise dikkatlerden kaçmadı.

İşte Oktar'ın cezaevindeki yeni görüntüleri...

Haber Yayın Tarihi : 16.05.2019 03:26 Kaynak: DiğerJandarma Ekipleri, Villaya Giren Soyguncuları Ayak İzlerinden Yakaladı Akciğerinden Operasyon Geçiren Sevcan Orhan'ın, Ağabeyinden Duygusal Paylaşım Bekçiyi Rehin Alan Cezaevi Firarisi, Polis Operasyona Başlayınca İntihar Etti Yaşlı Adam, Camideki Kasadan Para Çalarken Suçüstü Yakalandı