Cezaevinden çıkıp 3 kişiyi vuran genç: Aha silah, aha mermi - Son Dakika

Cezaevinden çıkıp 3 kişiyi vuran genç: Aha silah, aha mermi

11.11.2019 07:52

İstanbul Kartal'da cezaevinden yeni çıkan genç, ablasını kafasından, eniştesini ve yeğenini ayağından silahla vurdu. Olayla ilgili polis ekiplerine açıklama yapan Cem Y. soğuk kanlılığıyla dikkat çekerek, "Aha silah, aha mermi." ifadelerini kullandı.

Cezaevinden yeni çıkan Kartal Y., ablasını başından, eniştesini ve yeğenine ayağından silahla vurdu. Olay sonrası ise polislere, "Aha silah, aha mermi." dedi.

DEHŞET SAÇTI

Alınan bilgiye göre ceza evinden yeni çıkan Cem Y., Kartal Yıldırım sokakta 6 kat binanın 3. katında yaşayan ablası Sedef Adanur O., eniştesi Serkan Güzeltepe'yi ve yeğeni Burçin Güzeltepe'yi silahla vurdu.

GÖZALTINA ALINDI

Silah sesleri ilen uyanan komşular durumu emniyet ve 112 sağlık ekiplerine bildirdi. Kısa sürede olay yerine gelen polis ekipleri Cem Y.'yi göz altına aldı. Olayla ilgili polis ekiplerine açıklama yapan Cem Y. soğuk kanlılığıyla dikkat çekerek, " aha silah aha mermi" ifadelerini kullanıldığı öğrenildi. 112 sağlık ekiplerinin ilk müdahalesi ile yaralı enişte, abla ve yeğeni hastaneye kaldırıldı. Ağır yaralı olan enişte Serkan G. durumu ciddi. Polis olayla ilgili inceleme başlattı.

Cezaevinden çıkıp 3 kişiyi vuran genç: Aha silah, aha mermi

- Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Cezaevinden çıkıp 3 kişiyi vuran genç: Aha silah, aha mermi - Son Dakika

YORUMLAR (22)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Bakan Koca'nın işe giden vatandaşlar için sunduğu çözüm önerisi yorum bombardımanına tutuldu Son Dakika! Azerbaycan Meclisi'nde konuşan TBMM Başkanı Mustafa Şentop: Minsk grubunun beyin ölümü gerçekleşmiştir Rus gazeteci Ermeni cephesinden bildirdi: Dayanılmaz bir koku var, askerlerin cesetleri ortalıkta duruyor Öğretmen dizisi, 9. bölümle ekran macerasını noktalayacak Aynı sokakta 7 otomobili soyan hırsızın eline geçen sadece iki gözlük oldu İki kadınla gittiği günlük kiralık dairenin camından düşerek can vermişti! Cinayete kurban gittiği ortaya çıktı Türkiye genelinde yaşanan internet kesintisi için ''planlı çalışma'' açıklaması Cumhurbaşkanlığı Kabinesi bugün toplanacak! Gündemde koronavirüs, Azerbaycan ve Kıbrıs var