Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Cezaevine götürülmek üzere ekip otosuna bindirilirken kaçtı, tarlada bulunan depoda yakalandı - Son Dakika

Cezaevine götürülmek üzere ekip otosuna bindirilirken kaçtı, tarlada bulunan depoda yakalandı

Sakarya'nın Ferizli ilçesinde hakkında 10 yıl kesinleşmiş hapis cezası bulunan bir şahıs cezaevine sevk edilmek üzere polis otosuna bindirildiği esnada kaçtı. Yaklaşık 4 saat süren arama çalışmalarının ardından tarla içerisindeki bir depoda yakalanan şahsın kaçış anları cep telefonu kamerası ile kaydedildi.

15.06.2023 - 12:44,

Cezaevine götürülmek üzere ekip otosuna bindirilirken kaçtı, tarlada bulunan depoda yakalandı

SAKARYA Hakkında 10 yıl kesinleşmiş hapis cezası bulunan şahıs cezaevine sevk edilmek üzere polis otosuna bindirildiği esnada kaçtı. Sakarya'nın Ferizli ilçesinde hareketli anların yaşanmasına sebep olan firari şahsın arama çalışmaları ise cep telefonu ile görüntülendi. Kaçan şahıs tarlada bulunan bir depoda yakalandı.

Olay, dün Ferizli ilçesinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, hakkında 10 yıl kesinleşmiş hapis cezası bulunan B.Ö. yakalandı. Ferizli Adliyesi'ne götürülen şahsın daha sonrasında cezaevine nakil işlemleri başladı. Şahıs, polis otosuna bindirilmek istenildiği esnada kaçtı. Saat 14.00 sıralarında meydana gelen olayda, ekipler kaçan şahsı bulabilmek için seferber oldu. Yaklaşık 4 saat süren çalışmaların ardından şahıs, adliye yakınlarında bulunan tarla içerisindeki depoda kıskıvrak yakalandı. Tarla içi ve çevresinde kolluk kuvvetleri ile vatandaşların, kaçan şahsı bulabilmek için seferber olduğu anlar ise cep telefonu kamerası ile saniye saniye kaydedildi.

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Cezaevine götürülmek üzere ekip otosuna bindirilirken kaçtı, tarlada bulunan depoda yakalandı - Son Dakika


Advertisement