Son Dakika Haberleri: Trafik Cezası Kesen Polise Sosyal Medyadan Hakaret Eden Sürücü Tutuklandı

Trafik Cezası Kesen Polise Sosyal Medyadan Hakaret Eden Sürücü Tutuklandı

2 ay önce

Sivas'ta standart dışı ışık ve cam filmi kullandığı gerekçesiyle ceza yazılan sürücü, sosyal medya hesabından kendisine ceza yazan polis ekiplerine küfür ettiği gerekçesiyle tutuklandı.

Sivas'ta standart dışı ışık ve cam filmi kullandığı gerekçesiyle ceza yazılan sürücü ceza yazan polis ekiplerine sosyal medyadan hakaret edince tutuklandı.

TRAFİK POLİSİ SÜRÜCÜYÜ CAM FİLMİ NEDENİYLE DURDURDU

İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü ekiplerince İstasyon Caddesi 50'inci Yıl Kavşağı'nda bir otomobil standart dışı ışık ve cam filmi gerekçesiyle durduruldu.

CEZA YAZAN POLİSE SOSYAL MEDYADAN HAKARET ETTİ

Durdurulan otomobilin sürücüsü K.T.K.'ya 2918 sayılı kanunun ilgili maddelerince cezai işlem uygulandı. Daha sonra sürücünün görevli polislere sosyal medyadan hakaret ettiği tespit edildi.

"TUTUKLANARAK CEZAEVİNE GÖNDERİLDİ"

Gözaltına alınan şahıs 'Türk Milletini, Cumhuriyetini, Devletini, Kurum ve Organlarını Aşağılama, Özel Hayatın Gizliliğini İhlal ve Hakaret' suçlarından sevk edildiği adliyede çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.


YORUMLAR


Hayatını Kaybeden Ayşen Gruda, Sitem Etmişti: Telif Haklarını Alamıyoruz Adnan Oktar'ın Cezaevindeki Son Hali Herkesi Şaşırttı

Yasemin Yalçın, Kemal Sunal ile Tanışma Hikayesini Anlattı