Cezayir'de Türk Üniversiteleri Fuarı'na öğrencilerden büyük ilgi - Son Dakika

Cezayir'de Türk Üniversiteleri Fuarı'na öğrencilerden büyük ilgi

Cezayir'de düzenlenen Türk Üniversiteleri Fuarı'na farklı branşlarda yüksek lisans ve doktora yapmak isteyen öğrenciler yoğun ilgi gösterdi.

Cezayir'de Türk Üniversiteleri Fuarı'na öğrencilerden büyük ilgi, System.String[]

Cezayir'de düzenlenen Türk Üniversiteleri Fuarı'na farklı branşlarda yüksek lisans ve doktora yapmak isteyen öğrenciler yoğun ilgi gösterdi.

Türkiye'nin Cezayir Büyükelçisi Mahinur Özdemir Göktaş, fuarın açılışında yaptığı konuşmada, Cezayirli gençlerin Türkiye'de eğitim almaya önem vermesinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Cezayirli öğrencilere tahsis edilen bursların bu yıl rekor seviyeye ulaştığını ifade eden Göktaş, Türk üniversitelerinin Cezayirli gençlere destek olmak için elinden geleni yaptığını vurguladı.

Eğitim danışmanlığı veren "OK TAMAM" Grup temsilcisi Mahmud Derviş, "Her ay Arap ülkelerinde fuarlar düzenliyoruz ancak ilk defa Cezayir'de bu kadar büyük ilgi gördük." dedi.

İstanbul Arel Üniversitesi temsilcisi Kerem Can Erikgenoğlu ise fuara ilginin büyük olduğuna işaret ederek, sadece lisans üstü eğitim değil Türkçe ve İngilizce eğitim programlarıyla ilgili öğrencilere destek olmak için fuara katıldıklarını söyledi.


Son Dakika

Kan donduran olay! Bir baba, önce 7 yaşındaki kızını sonra kendisini astı Bursa'da yavru kedi, işkence edilerek öldürüldü Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan maskeyi çenesinin altına takanlara uyarı: Yanlış yapıyorsunuz Son Dakika: Türkiye'de 9 Ağustos günü koronavirüs nedeniyle 15 kişi vefat etti, 1182 yeni vaka tespit edildi Muhabirin sorusu ABD Başkanı Trump'ı kızdırdı! Kürsüyü terk etti Domuz, yaşlı adamın iç çamaşırını çalınca ortaya komik görüntüler çıktı Son Dakika: Sağlık Bakanı Koca, vaka artışı konusunda 4 ilimizi uyardı Beyrut patlamasında ortaya çıkan yeni görüntüler yürekleri ağızlara getirdi Yayıncı kuruluş spikerlerinden Emre Gönlüşen, kansere yenik düşerek hayatını kaybetti Cumhurbaşkanı Erdoğan, yerli üretim olan dünyanın ilk lastikli ve elektrikli ekskavatörünü test etti Karı koca arasındaki kavgaya aileler de karışınca kan döküldü: 2 ölü, 1 yaralı Fenerbahçe, Doğukan Sinik için Antalyaspor'a resmi teklif yapacak Avrasya Araştırma Başkanı Kemal Özkiraz, Muharrem İnce'nin alacağı maksimum ve minimum oy oranlarını paylaştı Welinton, Beşiktaş'a imza atmak için İstanbul'a geldi Sözleşmesi sona eren Willian, Chelsea'ye veda etti