Champion'dan Köpek Eğitimi Bisküvileri - Son Dakika

Champion'dan Köpek Eğitimi Bisküvileri

02.01.2012 12:00
Champion'dan Köpek Eğitimi Bisküvileri

Champion, yeni ödül bisküvileriyle minik dostlarınızı sevindirmeye devam ediyor.

Sevimli dostlarınızın sağlığının en büyük destekçisi Champion, yeni ödül bisküvileriyle minik dostlarınızı sevindirmeye devam ediyor. Sindirimi kolay, lezzeti bol, kalorisi az olan Champion Ödül Bisküvileri, köpeğinizin eğitiminde önemli kolaylıklar sağlayacağı gibi yeni yıl öncesi ona keyifli bir hediye de olacak.

Ödül bisküvileri, tüm dünyada köpek eğitiminin en temel araçlarından biri. Eğitim alan minik dostlarımızın strese girmemesi ve komutları kolay öğrenebilmeleri için kullanılan bu lezzetli araçlar aynı zamanda onların sağlığını da koruyor. Tropikal Pet'in evcil hayvan mamaları üretiminde uzman markası Champion, sindirimi kolay, düşük kalorili, vitamin, kalsiyum ve Omega-3 açısından zengin ödül bisküvileriyle bu konuda önemli bir çözüm sunuyor. Eğitimini kolaylıkla tamamlamış, mutlu, söylediklerinizi daha iyi anlayan, komutlarınızı yerine getiren sadık dostlarınızla vakit geçirmek artık sizin için çok daha keyifli olacak.

Champion Ödül Bisküvileri köpeklerinizin eğitim almasını kolaylaştırırken onların sağlığını da düşünüyor. Bisküvilerin içeriğindeki A vitamini köpeğinize güç verirken, D3 vitamini diş ve kemik sağlığını koruyor. E vitamini ise köpeğinizin canlı ve aktif olmasına yardımcı oluyor. Champion Ödül Bisküvileri'nin büyük çeşitleri dev ırk köpeklerde kullanılırken küçük çeşitleri orta ırklarda kullanılabiliniyor.

Yeni yıla girmeye az bir zamanın kaldığı şu günlerde sevimli dostlarımız için iyi bir hediye alternatifi de olan Champion Ödül Bisküvileri, yavru köpekler için iki, yetişkinler için beş çeşitli serisi ile tüm ırklara hitap ediyor. Puppy Lamb & Rice ve Baby Puppy Mix, yetişkin köpekler için ise Jumbo Bone, Marrowbones, Crunchy Bones, Belgium Mix, Mini Marrowbones gibi farklı çeşitleri bulunuyor.

Champion markası ve Tropikal Pet hakkında detaylı bilgi ve satış noktaları için; www.tropikalpet.com.tr adresi ziyaret edebilir.

Champion'dan Köpek Eğitimi Bisküvileri

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Champion'dan Köpek Eğitimi Bisküvileri - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Son Dakika: MHK'nin yeni başkanı Ferhat Gündoğdu oldu 16:33 Son Dakika: MHK'nin yeni başkanı Ferhat Gündoğdu oldu Trabzonspor, Bakasetas'ı istese de tutamayabilir! Sözleşmede yer alan madde hoşlarına gitmedi 16:16 Trabzonspor, Bakasetas'ı istese de tutamayabilir! Sözleşmede yer alan madde hoşlarına gitmedi Sarıyer Belediyesi'nde asgari ücret 5 bin TL'ye yükseldi 16:00 Sarıyer Belediyesi'nde asgari ücret 5 bin TL'ye yükseldi
Emekli polis, eşini ve kızını tabancayla yaraladıktan sonra intihar etti 15:39 Emekli polis, eşini ve kızını tabancayla yaraladıktan sonra intihar etti İmamoğlu'na Meral Akşener'in adaylık açıklamaları soruldu: Bu tartışmaların dışında biriyim 15:04 İmamoğlu'na Meral Akşener'in adaylık açıklamaları soruldu: Bu tartışmaların dışında biriyim Erdoğan'dan dikkat çeken Osman Kavala açıklaması: Gereği neyse bunu yapacağız 14:48 Erdoğan'dan dikkat çeken Osman Kavala açıklaması: Gereği neyse bunu yapacağız
Evine sığınan kadınla uyurken zorla ilişkiye girdi, 14:23 Evine sığınan kadınla uyurken zorla ilişkiye girdi, "Azgındım" savunması şaşkınlık yarattı Dönen dişleriyle rakibinin tüm kanını saniyeler içinde emiyor! 20 yıl sonra tekrar ortaya çıktı 13:54 Dönen dişleriyle rakibinin tüm kanını saniyeler içinde emiyor! 20 yıl sonra tekrar ortaya çıktı
Advertisement