Chappie Filmi - Son Dakika

Chappie Filmi

16.02.2015 20:50
Chappie Filmi

Chappie filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tüm bilgileri. Chappie filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

Yakın gelecekte geçen de, baskıcı mekanik robotlardan oluşan polis güçleri görev yapmaktadır. Ancak, insanlar onlara karşı koymaya başlar. Bu robot polislerden birisi çalınarak yeni bir program yüklenir ve böylece ilk kez kendisi adına düşünen ve hisseden Chappie adlı robot ortaya çıkar. Ancak, kısa zamanda Chappie düzene ve insanlığa karşı büyük tehdit olarak görülmeye başlar ve yetkililer onu durdurmak için her şeyi göze alırlar.

Yönetmen: Neill Blomkamp

Senaryo: Neill Blomkamp, Terri Tatchell

Oyuncular: Hugh Jackman, Sigourney Weaver, Sharlto Copley, Dev Patel, Miranda Frigon, Jose Pablo Cantillo, Yo-Landi Visser, Ninja, Robert Hobbs, Janus Prinsloo, Brandon Auret , Eugene Khumbanyiwa, Sean O. Roberts, Dan Hirst, Paul Hampshire, Kevin Otto, Graeme Duffy, Watkin Tudor Jones

Filmin Türü: Aksiyon

Orijinal Adı: Chappie

Yapımcı Firma: Alpha Core, Columbia Pictures

Yapım Yılı: 2015

Yapım Ülkesi: ABD, Meksika

Orijinal Dili: İngilizce

Filmin Süresi: 120 dk.

Resmi Sitesi: https://www.facebook.com/ChappieMovie

Dağıtıcı Firma: Warner Bros Turkey

Vizyon Tarihi: 06.03.2015

YORUMLAR
500
Kaynak: InterSinema.com

Son Dakika Sinema Chappie Filmi - Son Dakika

Bu haber InterSinema.com tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. InterSinema.com tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı InterSinema.com kurumudur.

Advertisement