Charlotte'ta Yapılanma Rüzgarları: Howard ve Walker Takas Listesinde - Son Dakika

Charlotte'ta Yapılanma Rüzgarları: Howard ve Walker Takas Listesinde

19.01.2018 23:17
Charlotte'ta Yapılanma Rüzgarları: Howard ve Walker Takas Listesinde, System.String[]

NBA'de Charlotte Hornets forması giyen Dwight Howard ve Kemba Walker, takımı tarafından takaslanacak oyuncular listesine konuldu.

Doğu Konferansı'nda efsanevi oyuncu Michael Jordan'ın sahipliğini üstlendiği Charlotte Hornets, takımının en önemli yıldızlarından oyun kurucusu Kemba Walker'ı takımdan takas yolu ile gönderilebilecekler listesine ekledi ve diğer takımlara pazarlığa açık oldukları mesajını iletti.

ESPN'in haberine göre, kötü kontratlar yüzünden takımın gelişiminde ilerleme kaydedilemezken, Charlotte yönetimi bu kötü kontratların (en az) birisinden kurtulmak adına takımın en (tek) parlak yıldızı Walker'dan da ayrılmaya hazır. 2018-19 sezonu sonuna kadar sezonluk 12 milyon dolarlık bir kontratı olan ve muadillerine göre daha karşılanabilir bir kontrata sahip olan Walker, takımdan takaslanması halinde ise Charlotte yeniden yapılanma sürecine gidecek.

4 sezon 100 milyon dolar kontratlı , 2 yıl 47 milyon dolar kontratlı Dwight Howard, 3 yıl 42 milyon dolar kontratlı Marvin Williams ve 3 yıl 39 milyon dolar kontratlı Michael Kidd-Gilchrist gibi oyuncular da takım tarafından takaslanabilir oyuncular olarak gösterilse de, yüklü kontratları transferlere engel oluyor. Charlotte yönetimi, bu isimlerden birisini Walker ile beraber gönderip, karşılığında genç oyuncu ve seçim hakları talep ederek yeni bir kadro yapılanmasının peşinde.

2017'de All Star seçilmeyi başaran 27 yaşındaki Walker, bu sezon 21.7 sayı ve 5.8 asist ortalamaları ile mücadele ediyor.

Aynı başlıkta

Charlotte'ta Yapılanma Rüzgarları: Howard ve Walker Takas Listesinde

Kaynak: EuroSport.com

Son Dakika Spor Charlotte'ta Yapılanma Rüzgarları: Howard ve Walker Takas Listesinde - Son Dakika Spor


YORUMLAR
500

Son Dakika

Suarez, İtalyan akademisyenlerin başını yaktı! Dil sınavı soruşturmasında 4 kişinin yargılanması talep edildi 22:22 Suarez, İtalyan akademisyenlerin başını yaktı! Dil sınavı soruşturmasında 4 kişinin yargılanması talep edildi Sergen Yalçın, Beşiktaş'ın 22 milyon TL'lik yeni sözleşme teklifini kabul etti 21:37 Sergen Yalçın, Beşiktaş'ın 22 milyon TL'lik yeni sözleşme teklifini kabul etti Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan aşı karşıtlarına tek cümlelik tepki: Bilim insanlarına kulak verin 20:33 Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan aşı karşıtlarına tek cümlelik tepki: Bilim insanlarına kulak verin
Yeni normalleşme adımlarına itiraz eden Mehmet Ceyhan'a tepki yağıyor 20:17 Yeni normalleşme adımlarına itiraz eden Mehmet Ceyhan'a tepki yağıyor Son Dakika: 1 Temmuz'dan itibaren tam normalleşmeye geçiliyor! İşte sokak kısıtlamasının da kaldırıldığı 4 yeni adım 19:05 Son Dakika: 1 Temmuz'dan itibaren tam normalleşmeye geçiliyor! İşte sokak kısıtlamasının da kaldırıldığı 4 yeni adım Sezgin Baran Korkmaz, Türkiye'ye iade edilecek mi? Viyana Mahkemesi'nden açıklama var 18:28 Sezgin Baran Korkmaz, Türkiye'ye iade edilecek mi? Viyana Mahkemesi'nden açıklama var
Meteoroloji illeri sıralayıp, tarih verdi! Şiddetli yağış salı günü öğleden sonra hayatı felç edecek 16:45 Meteoroloji illeri sıralayıp, tarih verdi! Şiddetli yağış salı günü öğleden sonra hayatı felç edecek 18 yaşındaki genç Galata Kulesi'nden atlayarak intihar etti 16:14 18 yaşındaki genç Galata Kulesi'nden atlayarak intihar etti
Advertisement