Chelsea'nin 50 Yıl Beklediği Lig Şampiyonluğu - Son Dakika

Chelsea'nin 50 Yıl Beklediği Lig Şampiyonluğu

04.05.2021 17:29

2004-05 sezonu Chelsea taraftarları tarafından her zaman hatırlanacak. 50 yıllık aradan sonra Maviler sonunda şampiyonluğa ulaşmıştı.

2004-05 sezonu Chelsea taraftarları tarafından her zaman hatırlanacak. 50 yıllık aradan sonra Maviler sonunda şampiyonluğa ulaşmıştı.

Chelsea'nin 50 Yıl Beklediği Lig Şampiyonluğu

Kaynak: Dugout

Son Dakika Spor Chelsea'nin 50 Yıl Beklediği Lig Şampiyonluğu - Son Dakika Spor


YORUMLAR

Son Dakika

İzmir'de seyirci krizi büyüyor! Göztepe'de yönetim maça gitmeme kararı aldı İzmir'de seyirci krizi büyüyor! Göztepe'de yönetim maça gitmeme kararı aldı Aslan, Yeni Malatya karşısında şampiyonluk kovalıyor! Canlı anlatım Aslan, Yeni Malatya karşısında şampiyonluk kovalıyor! Canlı anlatım Fenerbahçe, Kayseri deplasmanında mucize peşinde! Canlı anlatım Fenerbahçe, Kayseri deplasmanında mucize peşinde! Canlı anlatım Muharrem İnce'nin partisinin ismi ve logosu sızdı Muharrem İnce'nin partisinin ismi ve logosu sızdı Güldür Güldür Show'un Mustafa Sarıgül skeci sosyal medyada gündem oldu Güldür Güldür Show'un Mustafa Sarıgül skeci sosyal medyada gündem oldu Hamas saldırılara karşılık verdi, o anda plajda olan İsrailliler korku içinde sığınaklara kaçtı Hamas saldırılara karşılık verdi, o anda plajda olan İsrailliler korku içinde sığınaklara kaçtı AK Parti Konya Milletvekili Orhan Erdem: Bakan Soylu büyük bir tehdit altında, onu korumamız lazım AK Parti Konya Milletvekili Orhan Erdem: Bakan Soylu büyük bir tehdit altında, onu korumamız lazım Guardiola'yı çıldırtan kare! Ünlü teknik adamın kızı, ezeli rakip futbolcusuyla dudak dudağa yakalandı Guardiola'yı çıldırtan kare! Ünlü teknik adamın kızı, ezeli rakip futbolcusuyla dudak dudağa yakalandı
Advertisement