Chloe Loughnan, Serdar Ortaç'ı her yerden sildi - Son Dakika

Chloe Loughnan, Serdar Ortaç'ı her yerden sildi

27.08.2019 12:22

Serdar Ortaç'la olan evliliğini geçtiğimiz haftalarda bitiren Chloe Loughnan, sosyal medya hesaplarından Ortaç soyadını kaldırdı.

Ünlü şarkıcı Sedar Ortaç'la 5 yıllık evliliğini noktalayan Chloe Loughnan'dan flaş bir hamle geldi. Loughnan, eski eşininin soyadını her yerden sildi.

BOŞANDIKTAN SONRA SOYADINI KULLANMAYA DEVAM EDİYORDU

8 Ağustos günü sürpriz bir kararla boşanan Serdar Ortaç ve İrlandalı manken Chloe Loughnan severek ve anlaşarak ayrıldıklarını söylemişlerdi. Chloe Loughnan'ın, boşanma sonrası sosyal medya hesaplarından Ortaç soyadını kullanmaya devam etmesi ise dikkat çekmişti.

"ANNEMİ ZAMANINDA DİNLEMEDİM"

Ancak, Chloe Loughnan ile evliliğini bitiren Serdar Ortaç, geçtiğimiz gün konser sırasında dansçısını işaret ederek "Ne varsa bizde var. Annemi zamanında dinlemedim. Çok haklıydın anne" itirafından sonra Chloe Loughnan'dan hamle gecikmedi.

ORTAÇ'I HER YERDEN SİLDİ

Boşandıktan sonra 'Ortaç' soyadını kullanmaya devam eden Chloe Loughnan, dün sosyal medya hesaplarından 'Ortaç' soyadını kaldırdı. Chloe'nin bu hamlesi "Chloe, Serdar'ı hayatından çıkardı" yorumlarına neden oldu.

BİRBİRLERİNİ TAKİP EDİYORLAR

Öte yandan Ortaç ve Loughnan sosyal medyada birbirlerini takip etmeye devam ediyor.

Chloe Loughnan, Serdar Ortaç'ı her yerden sildi

Son Dakika Magazin Chloe Loughnan, Serdar Ortaç'ı her yerden sildi - Son Dakika Magazin

YORUMLAR (14)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Son Dakika: Türkiye'den Fransa'daki bıçaklı saldırıya ilişkin ilk açıklama: Şiddetle kınıyoruz Fransa'daki bıçaklı saldırganların etkisiz hale getirildiği görüntüler ortaya çıktı Son dakika! Azerbaycan, Ermenistan'a ait 2 Su-25 savaş uçağını düşürdü Bakan Koca duyurdu: Düzce'de vaka artışı yüzde 99 seviyesine ulaştı 5 erkek öğrenciye cinsel istismarla suçlanan ücretli öğretmene 52 yıl 5 ay hapis Vaka sayısının yüzde 84 arttığı Bursa'da sokağa çıkma yasağı gelecek mi? Vali Bilim Kurulu'nu işaret etti ABD'nin yeni keşfi ile ilgili bilim kurulu üyesinden gururlandıran ifadeler: Türkiye, aspirini en başından beri korona tedavisinde kullanıyor Kardeşinin borçları nedeniyle 5 çocuğunun uyuduğu odayı kurşun yağmuruna tuttular