Chloe Loughnan ve Serdar Ortaç'ın boşanma dilekçesi ortaya çıktı - Son Dakika

Chloe Loughnan ve Serdar Ortaç'ın boşanma dilekçesi ortaya çıktı

08.08.2019 07:56

5 sene önce dünya evine giren Serdar Ortaç ve Chloe Loughnan çifti, anlaşmalı olarak boşanıyor. Dün boşanma işlemlerini başlatan çiftin, dava dilekçeleri ortaya çıktı.

Bir süredir haklarında çıkan boşanma iddialarını sık sık yalanlayan Serdar Ortaç ve Chloe Loughnan çiftinden kötü haber geldi. Çift, 'Evlilik birliğinin temelinden sarsıldığı' gerekçesiyle anlaşmalı olarak boşanma kararı aldı.

5 YILLIK EVLİLİK BİTİYOR

Dün Kanal D ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programında Serdar Ortaç'ın eşinden boşanma kararı aldığı iddia edilmiş, programa telefonla bağlanan Ortaç ise iddiaları yalanlamamıştı. Ünlü şarkıcının 2014 yılında nikah masasına oturduğu Chloe Loughnan'dan boşanmak için dün dilekçe verdiği ortaya çıktı.

YAYIN YASAĞI ÇIKARTILDI

'Evlilik birliğinin temelinden sarsıldığı' gerekçesiyle açılan davanın ilk duruşması 27 Eylül'de görülecek ve taraflar anlaşmalı olarak boşanacak. Davanın içeriğiyle ilgili de mahkemeden yayın yasağı kararı çıkartıldı.

KÜRTAJ YAPTIRDIĞI SÖYLENMİŞTİ

TV8'de yayınlanan Gel Konuşalım programının sunucularından Eylem İpek Şafak, aylar önce çarpıcı iddialarda bulunarak, elinde ses kayıtları olduğunu ve Loughnan'ın gizlice kürtaj yaptırdığını söylemişti. Şafak, Serdar Ortaç'ın kürtaj iddiası üzerine eşinden acilen boşanmak istediğini de söylemişti. Çıkan haberleri yalanlamayan Chole, bir AVM çıkışı yaptığı açıklamada, "O haberler hakkında hiç konuşmuyorum. Çok kızgınım. Bebek sorularına da artık cevap vermeme kararı aldım. Hiç konuşmayacağım." demişti.

Chloe Loughnan ve Serdar Ortaç'ın boşanma dilekçesi ortaya çıktı
Chloe Loughnan ve Serdar Ortaç'ın boşanma dilekçesi ortaya çıktı

Son Dakika Magazin Chloe Loughnan ve Serdar Ortaç'ın boşanma dilekçesi ortaya çıktı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (19)
  • zalım dunya: Yanı sonuçta üzüldüm sızın adınıza ısallah bunfan sonra mutlu olursun serdar yalnız unutmah davul bıle dengı dengine boşver gıtsın Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • adsız: iyi oldu boşanmam ne varsa bizim türk kızlarında var git bul evlen türk kızıyla o sana her zaman bakar hastalıkta saglıkta boş ver elın gavurunu Cevap Yaz 7 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Koronavirüsü dize getiren Avustralya'da 52 bin kişi rugby maçını tribünden takip etti Merkez Bankası'nın faiz kararına Davutoğlu'ndan dikkat çeken yorum: Akıl dışı politikaların sonucudur Motorine bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere 2 kuruş indirim geldi Kılıçdaroğlu ve Çakıcı arasındaki atışmaya Babacan da dahil oldu Ermenistan'da ortalık karıştı! Paşinyan karşıtı protestocular yolları kapattı 45 milyon liraya ihale edilen tesis beton çöplüğü oldu Elinde içki şişesiyle gezen 16 yaşındaki genç, kimlik kontrolü sırasında yığılıp kaldı Son Dakika! Merkez Bankası'nın faiz kararı sonrası dolar düşüşe geçti