CHP Bartın Milletvekili Yalçınkaya, Basın Toplantısı Düzenleyecek - Son Dakika

CHP Bartın Milletvekili Yalçınkaya, Basın Toplantısı Düzenleyecek

18.01.2012 17:20
CHP Bartın Milletvekili Yalçınkaya, Basın Toplantısı Düzenleyecek, System.String[]

CHP Bartın Milletvekili Rıza Yalçınkaya'nın yarın basın toplantısı düzenleyeceği bildirildi.

CHP Bartın Milletvekili Rıza Yalçınkaya'nın yarın basın toplantısı düzenleyeceği bildirildi.

CHP Bartın İl Başkanlığından yapılan yazılı açıklamada, Yalçınkaya'nın parti binasında düzenlenecek toplantıda gündeme dair açıklamalarda bulunacağı ve gazetecilerin sorularını yanıtlayacağı belirtildi.

Ayrıca açıklamada toplantıya Yalçınkaya'nın yanı sıra İl Başkanı Selim Karakaş, Merkez İlçe Başkanı Mehmet Gümüş ve partililerin katılacağı kaydedildi.

- BARTIN

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel CHP Bartın Milletvekili Yalçınkaya, Basın Toplantısı Düzenleyecek - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Leipzig maçında sakatlanan Başakşehir'li Caiçara, hastaneye kaldırıldı Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Dekanı: Vaka sayılarında ve hastane başvurularında 2 kat artış var Yunanistan'dan 3 Avrupa ülkesine "Türkiye'ye silah satmayın" çağrısı Prof. Dr. Naci Görür, İstanbul depreminde riskli bölgeleri açıkladı: Haliç'ten başlayıp Silivri'ye giden 10 km içindeki kuşak çürük Khabib Nurmagomedov, Mayweather dövüşmesi için teklif edilen 790 milyon lirayı reddetti Azerbaycan ordusu, Ermenistan işgalindeki Gubadlı'yı iki taraftan kuşattı! Bölge her an kontrol altına alınabilir İstanbul'da trafik denetimlerinde "uyuşturucu kiti" kullanılmaya başlandı Düğün konvoyu gibi süslenen 3 araçta 16 göçmen yakalandı