CHP Çorum Milletvekili Adayı Börekçi Seçim Otobüsünde Direksiyon Başına Geçti - Son Dakika

CHP Çorum Milletvekili Adayı Börekçi Seçim Otobüsünde Direksiyon Başına Geçti

30.05.2011 19:45
CHP Çorum Milletvekili Adayı Börekçi Seçim Otobüsünde Direksiyon Başına Geçti, System.String[]

CHP Çorum milletvekili adayı Sait Börekçi, seçim çalışmaları kapsamında kullandığı seçim otobüsünün direksiyonuna geçti.

CHP Çorum milletvekili adayı Sait Börekçi, seçim çalışmaları kapsamında kullandığı seçim otobüsünün direksiyonuna geçti.

Börekçi'nin basın danışmanlığından yapılan açıklamaya göre, seçim çalışmalarını seçim otobüsüyle ilçeleri ve beldeleri gezerek sürdüren Börekçi, kimi zamanda seçim otobüsünü kendisi kullanıyor.

"Çorum için Sait Börekci, Herkes için CHP" sloganının yer aldığı seçim otobüsünü kullanan Börekçi, 12 Haziran seçimlerine kadar ulaşılmadık belde, köy bırakmayacaklarını bildirdi.

Gece geç saatlere kadar seçim çalışmalarını sürdürdüklerini belirten Börekçi, "Hemşehrilerimle buluşmak, sohbet etmek bana ayrı bir güç veriyor. Kimi zaman seçim otobüsünü kendimi kullanıyorum. Halktan aldığım gücü yine onlara aktarmak istiyorum. Nasip olur da meclis'e gidersem onların dertlerine sıkıntılarına ortak olacağıma söz veriyorum" dedi.

- ÇORUM

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel CHP Çorum Milletvekili Adayı Börekçi Seçim Otobüsünde Direksiyon Başına Geçti - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

MAK Danışmanlık'tan çarpıcı analiz: 18 yıllık AK Parti iktidarında muhalefetin topyekün sahaya indiğini ilk kez görüyoruz İtalya Kupası maçında kural hatası yapan Roma'ya hükmen mağlubiyet cezası verildi Milli Eğitim Bakanı Selçuk: 15 Şubat'tan sonra kapsamlı bir telafi programına hazırlanıyoruz Reklam teklifi alan Aleyna Tilki gözünü yükseklere dikti: Tarkan ya da Ajda Pekkan oynarsa düşünürüm Bakan Soylu'nun annesine küfreden şüpheli "Cumhurbaşkanı'na Hakaret"ten tutuklandı İngiltere Başbakanı Johnson: Yeni mutasyon öncekinden daha öldürücü Twitter, Trump'ın fotoğrafını paylaşıp intikam çağrısı yapan Hamaney'in hesabını askıya aldı Tokat'ta 10 kişide koronavirüsün mutasyona uğramış hali görüldü