CHP Çorum Milletvekili Adayları Mecitözü'nde - Son Dakika

CHP Çorum Milletvekili Adayları Mecitözü'nde

02.05.2011 20:44
CHP Çorum Milletvekili Adayları Mecitözü'nde, System.String[]

CHP Çorum milletvekili adayları, Mecitözü'nde vatandaşlarla bir araya geldi.

CHP Çorum milletvekili adayları, Mecitözü'nde vatandaşlarla bir araya geldi.

Milletvekili adayları Tufan Köse ile Sait Börekçi, seçim çalışmaları kapsamında ilçe teşkilatını ve esnafı ziyaret etti.

İlçedeki bir kahvehanede vatandaşlarla bir araya gelen adaylar, esnafın sorunlarını dinlerken, 12 Haziran'da yapılacak Milletvekili Genel Seçimlerinde esnaftan destek istedi.

Milletvekili Adayı Sait Börekçi, Çorum genelinde en büyük sorunun işsizlik ve artan göç olduğunu, "iktidarın uyguladığı yanlış politikaların" vatandaşları geçim sıkıntısına sürüklediğini savundu.

Esnafın ekonomik sıkıntı içinde olduğunu belirten Börekçi, "Ben de esnaflıktan geliyorum. Sizin sorunlarınızı daha iyi anlayabiliyorum. İktidara geldiğimizde ilk iş olarak 'Esnaf Bakanlığı' kuracağız" dedi.

CHP Çorum Milletvekili Adayı Tufan Köse de Çorum'da yaşayan, halkın içinden gelen insanlar olarak Çorum'un ve ilçelerin sorunlarını bildiklerini, iktidara geldiklerinde vatandaşların dert ve sorunlarına çözüm yolları aramak için mücadele edeceklerini, iktidar yolunda Mecitözü'ndeki vatandaşların desteklerini beklediklerini belirtti.

- ÇORUM

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel CHP Çorum Milletvekili Adayları Mecitözü'nde - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Ünlü şef Mehmet Yalçınkaya gençlik fotoğrafını paylaştı, herkes Latif Doğan'a benzetti Kulisleri hareketlendiren iddia: CHP'nin HDP ile yakınlığından rahatsız olan Akşener, yeni ittifak kuruyor Avladıkları yaban keçisini döner yapıp yerken yakalanan kaçak avcılara 33 bin TL ceza Paralar yarın yatmaya başlıyor! Emekliler maaş ve ek ödemelerini zamlı alacak Bağda çapa yaparken servet değerindeki gök taşını bulan çiftçi alıcıları bekliyor Almanya'da Pfizer-Biontech aşısı olan 10 kişi hayatını kaybetti 18 yaşındaki Müslüman gence kargoyla İncil gönderildi, aile şaşkına döndü: Sen mi sipariş verdin? Instagram'dan spor sütyeniyle verdiği pozu paylaşan Hande Erçel, fotoğrafını hemen sildi