CHP'de Beyoğlu Belediyesi İçin Çukur'da İdris Koçavalı'yı Oynayan Ünlü Oyuncu Ercan Kesal'ın Adı Geçiyor - Son Dakika

CHP'de Beyoğlu Belediyesi İçin Çukur'da İdris Koçavalı'yı Oynayan Ünlü Oyuncu Ercan Kesal'ın Adı Geçiyor

25.10.2018 10:04

CHP'de İstanbul Beyoğlu Belediyesi için Çukur dizisinde İdris Koçavalı'ya hayat veren Ercan Kesal'ın adı geçiyor.

CHP'nin 31 Mart 2019'da yapılacak yerel seçimlerde İstanbul Beyoğlu Belediyesi için Çukur dizisinde İdris Koçavalı'ya hayat veren Ercan Kesal'ı düşündüğünü konuşuluyor.

Candaş Tolga Işık, "AK Parti İstanbul'da Kürtlerden de oy olacak aday arıyor" başlığıyla yayımlanan yazısında "Bir önceki yerel seçimde Aylin Kotil'i aday gösteren CHP, Beyoğlu'nu son anda kaybetmişti" hatırlatmasında bulundu.

''MEVCUT BAŞKAN'IN ADAY OLMASI ZOR''

"Üç dönem açıklaması sonrası mevcut Başkan Ahmet Misbah Demircan'ın aday olması zor görünüyor" diyen Işık, şöyle devam etti:

''EN ÇOK İSTENEN ADAY SANATÇI ERCAN KESAL''

''Hal böyle olunca CHP Beyoğlu'na ekstra önem veriyor. Birçok isim var havuzda ancak en çok istenen aday sanatçı Ercan Kesal. Kesal, çok sevilen, çok düzgün yaşayan, çok değerli bir isim. Umarım aday olur.''

CHP'de Beyoğlu Belediyesi İçin Çukur'da İdris Koçavalı'yı Oynayan Ünlü Oyuncu Ercan Kesal'ın Adı Geçiyor
Ercan Kesal

Kesal, başrollerine Aras Bulut İynemli ve Dilan Deniz Çiçek ile birlikte başrolü paylaştığı Çukur dizisinde İdris Koçavalı karakterine hayat veriyor.

Son Dakika Güncel CHP'de Beyoğlu Belediyesi İçin Çukur'da İdris Koçavalı'yı Oynayan Ünlü Oyuncu Ercan Kesal'ın Adı Geçiyor - Son Dakika


Advertisement