Son Dakika Haberleri: CHP'de Gündemi Sarsan İddia! Tuncay Özkan ve Bülent Tezcan Birbirine Girdi

CHP'de Gündemi Sarsan İddia! Tuncay Özkan ve Bülent Tezcan Birbirine Girdi

9 ay önce

CHP'de İzmir yerine İstanbul'dan aday gösterilen Tuncay Özkan'ın listeleri hazırlayan Bülent Tezcan'ın odasını bastığı, küfürler edip yumruk salladığı iddiası gündeme bomba gibi düştü.

CHP'nin İzmir Milletvekili ve Genel Başkan Yardımcısı Tuncay Özkan ve kendisi gibi Genel Başkan Yardımcısı olan Bülent Tezcan'ın genel merkezdeki odasında yumruklaştıkları iddia edildi. Yaşanan kavga olayı ile ilgili Özkan'dan açıklama geldi.

CHP'de geçtiğimiz pazar günü milletvekili aday listeleri son halini almadan büyük bir kavga yaşandığı iddia edildi. Akşam Gazetesi'nden Ercan Öztürk'ün haberine göre, hazırlanan listelerde İzmir'den İstanbul'a kaydırıldığını gören İzmir Milletvekili Tuncay Özkan, Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan'ın odasını bastı.

TUNCAY ÖZKAN'I İZMİR'DEN İSTANBUL'A KAYDIRDILAR

CHP koridorlarındaki gerçekleştiği iddia edilen kavga şöyle gelişti: Kılıçdaroğlu, seçim bölgelerinde çalışmalarını tamamlayıp rapor hazırlayan komisyon üyeleriyle yaptığı toplantının ardından listeye son şeklini verdi. Kılıçdaroğlu listeyi Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan'la birlikte şekillendirdi. PM seçimlerinde delegelerden büyük destek gören Tuncay Özkan ani bir kararla İzmir'den İstanbul'a kaydırıldı. PM toplantısı için Genel Merkez'de bulunan Özkan bunu öğrenince çok sinirlendi.

"SİZİ, AZİZ KOCAOĞLU İSTEMİYOR"

Tezcan'ın odasına giren Özkan, neden İstanbul'a kaydırıldığını sorduktan sonra küfür etmeye başladı. Tezcan ise, "Sizi İzmir İl Başkanı ve Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu istemiyor" yanıtını verdi. Bu cevap üzerine Özkan, Tezcan'a yumruk salladı. İkilinin kavgası güvenlik görevlilerinin araya girmesiyle sona erdi.

ÖZKAN, İDDİALARI YALANLADI: PALAVRALARLA İŞ YAPIYORLAR

Konuyla ilgili Odatv'ye açıklama yapan Özkan, yaşandığı iddia edilen kavga olayını yalanladı. Özkan, "Böyle bir şey yok. Bülent, benim karanlık gün dostum. Cezaevi günlerimde beni en çok ziyaret eden insan. Bıraktım yumruklaşmayı ya da kavgayı aramızda meselenin tek bir sözü bile olmadı. Bu yalan manşetlerle seçim kampanyası sürdürüyorlar. Atmasyon, palavralarla iş yapıyorlar" dedi.
Polisin Baskın Yaptığı İş Yerlerinde Flash Bellekle Oynanan Kumar Yöntemi Açığa Çıktı Kırılan Camı Naylonla Kapatıp Yola Devam Etmek İsteyen Şoföre Yolcular Engel Oldu

Mültecileri Kabul Eden Avrupa Ülkesine Türklerden Rekor Başvuru