CHP'den Afyonkrahisar Valiliği'ne 25 Türk Bayrağı - Son Dakika

CHP'den Afyonkrahisar Valiliği'ne 25 Türk Bayrağı

08.09.2012 15:13
CHP'den Afyonkrahisar Valiliği'ne 25 Türk Bayrağı, System.String[]

CHP Antalya İl Gençlik Kolları, Genelkurmay Başkanı Özel'in Afyonkarahisar Valiliği'ni ziyareti sırasında verilen hediyelere tepki için valiliğe 25 adet Türk bayrağı gönderdi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Antalya İl Gençlik Kolları, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel'in Afyonkarahisar Valiliği'ni ziyareti sırasında verilen hediyelere tepki için valiliğe 25 adet Türk bayrağı gönderdi.

CHP Antalya İl Gençlik Kolları üyeleri, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel'in askeri mühimmat deposundaki patlamanın ardından Afyonkarahisar Valiliği'ni ziyareti sırasında hediye verilmesini protesto etti. Anafartalar Caddesi PTT önüne gelen grup, burada bir basın açıklaması yaptı. İl Gençlik Kolları Başkanı Önder Kurnaz, "Afyonkarahisar Valisi, patlamayla ilgili bilgi almak için şehre gelen Genelkurmay Başkanı Necdet Özel'e halı, kilim ve boş zamanlarında kafa dağıtması için olacak ki satranç takımı hediye ediyor. Çok Sayın Valimizin şehitlere ve şehitlik mertebesine verdiği değer ve önem işte budur. Bu densizliğin ve saygısızlığın mimarı olan Afyonkarahisar Valisini biz Atatürkçü gençler olarak gereğini yerine getirerek istifa etmeye davet ediyoruz" dedi.

Gençlik Kolları üyeleri, basın açıklamasının ardından PTT'ye girerek, Afyonkarahisar Valiliği'ne 25 adet Türk bayrağı gönderdi. - ANTALYA

CHP'den Afyonkrahisar Valiliği'ne 25 Türk Bayrağı
CHP'den Afyonkrahisar Valiliği'ne 25 Türk Bayrağı

- Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel CHP'den Afyonkrahisar Valiliği'ne 25 Türk Bayrağı - Son Dakika


Son Dakika

Son Dakika: İzmir'de Rıza Bey sitesi enkazından 30 saat sonra yaralı olarak bir kişi çıkarıldı Depremin habercisi olduğu söylenen Mavi Dolunay'dan olağanüstü görüntüler Cumhurbaşkanı Erdoğan deprem bölgesinde! Depremzedelere verilecek destekleri tek tek saydı Bolu'ya mevsimin ilk karı düştü Hırsızlık yaparken suçüstü yakalanan şüphelinin pişkinliği pes dedirtti: Seni polise şikayet edeceğim Tepkilerin ardından Macron geri adım attı: Charlie Hebdo karikatürlerini desteklemiyoruz Son Dakika: İzmir'deki depremde ölü sayısı 39'a yükseldi Ünlü sunucu İkbal Gürpınar koronavirüse yakalandı, yoğun bakıma alındı