CHP'den gençlere "siyaset" eğitimi - Son Dakika

CHP'den gençlere "siyaset" eğitimi

06.11.2019 14:28
CHP'den gençlere

CHP Parti Okulu, 30 yaş altı gençler için "Gençlik Akran Temel Siyaset Eğitimi" gerçekleştirdi.

CHP Parti Okulu, 30 yaş altı gençler için "Gençlik Akran Temel Siyaset Eğitimi" gerçekleştirdi.

CHP Basın Birimi'nden yapılan yazılı açıklamaya göre, iki gün süren ve yoğun ilgi gören eğitimlerde gençlere, "CHP Tüzüğü, tarihi, programı, sosyal demokrasi ve iletişim, halkla ilişkiler" dersleri etkileşimli olarak anlatıldı.

Eğitimin ikinci gününde ise "Sosyal Proje Tasarımı" dersi işlendi. Bu eğitimde gruplara ayrılan gençler, halkın herhangi bir sorununa çözüm üretebilecek sosyal projeleri tasarladı.

"Deneyim konuşuyor" bölümünde ise CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Kuşoğlu, Türkiye ekonomisiyle ilgili konuşarak, gençlerin sorularını yanıtladı.

Parti Okulunun Türkiye çapında gerçekleştirmeye devam edeceği eğitimlere katılmak isteyenler, okulun sosyal medya hesaplarını takip ederek eğitimlerden haberdar olabilecek.

- Kaynak: AA

Son Dakika Politika CHP'den gençlere 'siyaset' eğitimi - Son Dakika


Son Dakika

Depremde tuzla buz olan Doğanlar Apartmanı'yla ilgili kan donduran gerçek ortaya çıktı! Belediye 2 yıl önce çürük raporu vermiş Birlikte yaşayan iki sevgili arasında çıkan kavga kanlı bitti Uzun zamandır ortalarda olmayan Mehmet Çilingiroğlu, ABD'den bombayı patlattı: Koronanın kesin tedavisi bulundu Depremin habercisi olduğu söylenen Mavi Dolunay'dan olağanüstü görüntüler Güney Kore'de grip aşısı tedirginliği! Aşı yaptırdıktan sonra ölenlerin sayısı 85'e yükseldi Son Dakika: İzmir'deki depremde ölü sayısı 39'a yükseldi Anne ve 3 çocuğu enkaz altından çıkarılmıştı! Sağ kurtarılan bir çocuk hastanede hayatını kaybetti Şarkıcı Doğuş'tan kan donduran itiraflar: Birini öldürmeye teşebbüs ettim
20:42