CHP'den istifa eden Sancar ilk kez konuştu: Kaset var diye baskı oluşturuldu - Son Dakika

CHP'den istifa eden Sancar ilk kez konuştu: Kaset var diye baskı oluşturuldu

01.03.2021 13:06

CHP'den istifa eden Denizli Milletvekili Haşim Teoman Sancar'ın bu kararı gündemde bomba etkisi yarattı. İstifanın ardından; eşcinsellik, yolsuzluk ve kaset iddiaları art arda gelirken, vekil bu iddialara yanıt verdi. Sancar, "Bunların hepsini duydum, takip ediyorum. Evet, Kaset var diye baskı oluşturuldu, gerekli yerlere şikayetimi yaptım" dedi.

Dün yaptığı paylaşım ile CHP'den istifa ettiğini duyuran Denizli Milletvekili Haşim Teoman Sancar'ın bu kararı merak konusu olurken, Sancar'ın, İnce'nin partisine geçeceği iddia edildi.

BAYER VE GÖKÇEK'İN PAYLAŞIMLARI DİKKAT ÇEKTİ

İstifanın ardından paylaşımda bulunan eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ve gazeteci Yalçın Bayer, partide yeni bir skandalın patlak vereceğini ve CHP'nin bunun altından kalkamayacağını öne sürdü. Yaşanan gelişmenin ardından; kaset, yolsuzluk ve eşcinsellik iddiaları art arda gelirken, Sancar gazeteci Bülent Öztürk'e açıklamalarda bulundu.

KUMPAS, EŞCİNSELLİK VE KASET İDDİALARINA YANIT VERDİ

İddiaları takip ettiğini aktaran Sancar, "Sizin aktardığınız tecavüz; İstanbul, Bodrum, Kuşadası üçgeni yolsuzluk iddiaları, eşcinsellik iddiaları... Bunların hepsini duydum takip ediyorum. Danışmanımın adını, ahlaksızca ve adi bir şekilde karıştırıyorlar, iftira atıyorlar" dedi.

"KASET VAR DİYE BASKI OLUŞTURULDU"

Melih Gökçek'in paylaşımıyla ilgili konuşan Sancar, "Ne oldu da Melih Gökçek çıktı bu işlerin içinden? Kendini ortaya attı, bunu insanlar biraz düşünmeli. Evet, Kaset var diye baskı oluşturuldu, gerekli yerlere şikayetimi yaptım. Her türlü iftiraya, ayrı ayrı belgeleriyle cevap vereceğim. Komplo var, bu komployu bozacak olan da benim" ifadelerini kullandı.

"KASET ÇIKARSA MEDYANIN KARŞISINA ÇIKIP CEVAP VERECEĞİM"

Sancar açıklamalarının devamında, "Bir kaset falan ortaya çıkarsa, çıktığında da tüm bu ahlaksızca saldırılara karşı, en kısa zaman içinde öyle yazılı açıklama yaparak da değil, medyanın karşısına çıkıp tek tek cevap vereceğim" dedi.

DENİZ BAYKAL'IN KASETİ ÇIKMIŞTI

CHP'de geçmiş dönemde Genel Başkan Deniz Baykal'ın uygunsuz görüntülerinin bulunduğu kaset basına sızarken, bu olayın ardından Kemal Kılıçdaroğlu Genel Başkan seçilmişti.

CHP'den istifa eden Sancar ilk kez konuştu: Kaset var diye baskı oluşturuldu
Son Dakika: CHP Denizli Milletvekili Haşim Teoman Sancar partisinden istifa etti CHP'li Sancar'ın istifası ortalığı karıştırdı! Partide yeni skandal iddiaları art arda geldi

Son Dakika Politika CHP'den istifa eden Sancar ilk kez konuştu: Kaset var diye baskı oluşturuldu - Son Dakika


Son Dakika

Güntekin Onay'dan Kevin Nkoudou'ya penaltı eleştirisi: Bu yaptığı laubalilik Güntekin Onay'dan Kevin Nkoudou'ya penaltı eleştirisi: Bu yaptığı laubalilik Sergen Yalçın, Ankaragücü maçının faturasını futbolcularına kesti: Performans çok aşağıda Sergen Yalçın, Ankaragücü maçının faturasını futbolcularına kesti: Performans çok aşağıda Şantaj kurbanı olan genç kız, 9 kişi tarafından defalarca kez birlikteliğe zorlandı Şantaj kurbanı olan genç kız, 9 kişi tarafından defalarca kez birlikteliğe zorlandı Tabutun direği Fatih Terim'in elinde kalınca ne yapacağını şaşırdı! İşte o anlar Tabutun direği Fatih Terim'in elinde kalınca ne yapacağını şaşırdı! İşte o anlar Son Dakika: Türkiye'de 16 Nisan günü koronavirüs nedeniyle 289 kişi vefat 63 bin 82 yeni vaka tespit edildi Son Dakika: Türkiye'de 16 Nisan günü koronavirüs nedeniyle 289 kişi vefat 63 bin 82 yeni vaka tespit edildi Genco Erkal, Cumhurbaşkanına hakaretten ifadeye çağrıldı Genco Erkal, Cumhurbaşkanına hakaretten ifadeye çağrıldı Tacizci patronunu paspas sapıyla dövdü! O anlar kameralara böyle yansıdı Tacizci patronunu paspas sapıyla dövdü! O anlar kameralara böyle yansıdı Dua etmek için aile mezarlığına giden baba, kayıp oğlunun cansız bedenini buldu Dua etmek için aile mezarlığına giden baba, kayıp oğlunun cansız bedenini buldu