Chp'den "Sokak Çocukları" İçin Komisyon Önerisi - Son Dakika

Chp'den "Sokak Çocukları" İçin Komisyon Önerisi

09.04.2012 10:27
Chp'den "Sokak Çocukları" İçin Komisyon Önerisi

CHP Ankara Milletvekili Aylin Nazlıaka, sokaklarda yaşamak zorunda kalan çocukları madde bağımlılığından kurtarmak, topluma ve aileye yeniden kazandırmak, sokak çocukları ile ilgili gerçek tabloyu ortaya koyabilmek ve bu sorunun önüne geçebilmek...

CHP Ankara Milletvekili Aylin Nazlıaka, sokaklarda yaşamak zorunda kalan çocukları madde bağımlılığından kurtarmak, topluma ve aileye yeniden kazandırmak, sokak çocukları ile ilgili gerçek tabloyu ortaya koyabilmek ve bu sorunun önüne geçebilmek için Meclis'te araştırma komisyonu kurulmasını önerdi.

-Önergede, "Biz tehlike değiliz, tehlikedeyiz" sloganının en doğru şekilde ifade ettiği sokak çocuklarına ilişkin durumun ve tablonun gerçek boyutlarıyla saptanması, bu çocukların topluma kazandırmak için alınacak önlemlerin belirlenmesi amacıyla Meclis Araştırması açılması talep edildi.

ANKARA

(MG/ZHR) - Ankara

Kaynak: ANKA
TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'nda, CHP'nin 'Ehliyet Affı' ile İlgili Önergesi, AKP ve MHP Tarafından Reddedildi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'nda, CHP'nin 'Ehliyet Affı' ile İlgili Önergesi, AKP ve MHP Tarafından Reddedildi Çevreye ilişkin düzenlemeler içeren torba kanun teklifi, TBMM Çevre Komisyonunda benimsendi Çevreye ilişkin düzenlemeler içeren torba kanun teklifi, TBMM Çevre Komisyonunda benimsendi Çevreye ilişkin düzenlemeler içeren torba kanun teklifi, TBMM Çevre Komisyonunda benimsendi Çevreye ilişkin düzenlemeler içeren torba kanun teklifi, TBMM Çevre Komisyonunda benimsendi

Son Dakika Güncel Chp'den 'Sokak Çocukları' İçin Komisyon Önerisi - Son Dakika

Bu haber ANKA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. ANKA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı ANKA kurumudur.

Advertisement