CHP Eski Milletvekili Eşref Erdem'in Ağabeyi Mahmut Erdem, Toprağa Verildi - Son Dakika

CHP Eski Milletvekili Eşref Erdem'in Ağabeyi Mahmut Erdem, Toprağa Verildi

26.03.2012 18:40
CHP Eski Milletvekili Eşref Erdem'in Ağabeyi Mahmut Erdem, Toprağa Verildi, System.String[]

Eski CHP milletvekili Eşref Erdem'in ağabeyi Mahmut Erdem, toprağa verildi.

Eski CHP milletvekili Eşref Erdem'in ağabeyi Mahmut Erdem, toprağa verildi.

Haymana Şehir Mezarlığı'ndaki cenaze törenine Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay'da katıldı.

Bakan Günay, Eşref Erdem'i ve ailesini siyasetin dışında tanıdığını ve iyi bir arkadaşı olduğunu belirterek, "Cenazeye insanlık görevimi yerine getirmek üzere geldim. Allah'tan rahmet diliyorum. Allah sevenlerine ve dostlarına sabır versin" dedi.

Günay'a, eski CHP Genel Sekreteri Önder Sav, CHP milletvekilleri Levent Gök, Adnan Keskin, Engin Altay, Durdu Özbolat ve eski CHP milletvekillerinden Mehmet Ali Özpolat, Mehmet Sevigen, Yılmaz Ateş ve AK Partili Dengir Mir Mehmet Fırat gibi çok sayıda üst düzey partili de eşlik etti.

Eşref Erdem'de "Ağabeyim 3 ay öncesine kadar kısmi bir felç yaşadı. Beyin kanamasına bağlı olarak çok acı çekiyordu. Bu anlamda zaman zaman ölüm bir kurtuluş gibi görünür. Allah rahmet eylesin. Mutlu olduğumuz taraf ise bu kadar sevenimizin yanımızda olması. Ertuğrul Günay'a, milletvekili arkadaşlarıma ve tüm dostlarıma şükranlarımı sunuyorum" diye konuştu.

- ANKARA

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel CHP Eski Milletvekili Eşref Erdem'in Ağabeyi Mahmut Erdem, Toprağa Verildi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Türk-İş'in Bakan'a yönelttiği soru asgari ücret zammı görüşmelerine damga vurdu: Bu ücretle geçinmek mümkün mü? Türkiye'de kayıt altında bulunan Suriyeli sayısı 3 milyon 638 bin 288 kişi olarak açıklandı İmamoğlu müjdeyi verdi: İBB inşaatları duran 4 metro hattı için çalışmalara başlıyor Asgari ücret zammı için ilk toplantı başladı Oyundan çıkarken tepki gösteren Yusuf Yazıcı'ya hocası Galtier'den uyarı Acun Ilıcalı duyurdu! Ünlü oyuncu Cemal Hünal, Survivor 2021'de boy gösterecek Eşinin terk ettiği koca, 7. kata çıkıp intihara teşebbüs etti! Vatandaşlar film izler gibi izledi Müşterinin bıraktığı 2 bin dolarlık bahşişi alamayan garson için devreye patronu girip çek yazdı