Son Dakika Haberleri: CHP Genel Başkan Yardımcısı Matkap'tan, Baydemir'e Ziyaret

CHP Genel Başkan Yardımcısı Matkap'tan, Baydemir'e Ziyaret

8 yıl önce

CHP Genel Başkan yardımcısı Nihat Matkap, Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Baydemir'i ziyaret etti.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Matkap'tan, Baydemir'e Ziyaret, System.String[]

CHP Genel Başkan yardımcısı Nihat Matkap, Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Baydemir'i ziyaret etti.


Matkap, CHP İzmir Milletvekili Oğuz Oyan, Kocaeli Milletvekili Hilal Kaplan, CHP PM üyesi Levent Eyipişiren, Eski Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Başkanı Celal Doğan ve eski Esenyurt Belediye Başkanı Gürbüz Çapan ile ziyaret ettiği Baydemir'le bir süre görüştü.


Matkap, burada yaptığı açıklamada, Diyarbakır'ın tarihi ve kültürüyle çok şirin bir kent olduğunu, ne yazık ki bu şirinliğin yerini son yıllarda farklı algılamaların aldığını belirtti.


Baydemir de Diyarbakır'ın sadece burada yaşayanların değil, ülkenin ve bir bütün olarak insanlığın zenginliği olduğunu vurguladı.


"Bütün bu olup bitenlerle birlikte Diyarbakır'ı Ortadoğu coğrafyasının kültür, sanat, ticaret ve turizm merkezi haline getirmeye çalışıyoruz. Yürütmüş olduğumuz kamu görevinin yanı sıra çok daha büyük bir sorumluluğumuz olduğuna inanıyorum" diyen Baydemir, kapılarının 24 saat barış, kardeşlik, refah ve kalkınma için hazır olduğunu kaydetti.


- DİYARBAKIR

Haber Yayın Tarihi: 23.12.2011 05:40 Kaynak: AAMilyonlarca kişiyi ilgilendiriyor! Enerji Kimlik Belgesi almak artık zorunlu
İstanbul'un göbeğinde genç kıza tecavüz girişiminde bulundular Acun Ilıcalı, vergi rekortmenleri listesinde 41 basamak geriledi