Kılıçdaroğlu, down sendromlu sanatçı Aras'ı ziyaret etti - Son Dakika

Kılıçdaroğlu, down sendromlu sanatçı Aras'ı ziyaret etti

16.08.2022 11:18
Kılıçdaroğlu, down sendromlu sanatçı Aras'ı ziyaret etti

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İstanbul'un Kurtköy semtinde yaşayan down sendromlu Çağatay Aras'ı ziyaret etti.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İstanbul'un Kurtköy semtinde yaşayan down sendromlu Çağatay Aras'ı ziyaret etti. Kılıçdaroğlu, Aras'ın bağlamayla çaldığı türküleri dinledi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İstanbul Kurtköy'de down sendromlu bağlama sanatçısı Çağatay Aras'ı evinde ziyaret etti. Ziyarette Kılıçdaroğlu'na CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu da eşlik etti. Kılıçdaroğlu'nun, bağlama çalmaya ne zaman başladığını sorduğu Aras, "5 yaşında kendim öğrendim. İyi ki seni gördüm" dedi.

Bağlama performansının ardından Kılıçdaroğlu, Çağatay Aras'a Beşiktaş forması hediye etti.

Görüntü dökümü:

- Kılıçdaroğlu'nun gelişi

- Bağlama performansı

- Kılıçdaroğlu ve Aras'ın konuşması

- Genel ve detay

Haber:  Kaan ULU/ANKARA,


YORUMLAR
500
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Anayasa çağrısına Adalet Bakanı Bozdağ'dan cevap: Başörtüsü için verdiği talimatı aldık Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Anayasa çağrısına Adalet Bakanı Bozdağ'dan cevap: Başörtüsü için verdiği talimatı aldık CHP'nin belediye başkanları çalıştayı Sivas'ta düzenlenecek CHP'nin belediye başkanları çalıştayı Sivas'ta düzenlenecek Cumhurbaşkanı Erdoğan: Başörtüsü konusunu her alanda ülke gündeminden çıkardık (3) Cumhurbaşkanı Erdoğan: Başörtüsü konusunu her alanda ülke gündeminden çıkardık (3)
Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Kılıçdaroğlu, down sendromlu sanatçı Aras'ı ziyaret etti - Son Dakika

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement