CHP lideri Kılıçdaroğlu taziye için şehit ailelerini aradı - Son Dakika

CHP lideri Kılıçdaroğlu taziye için şehit ailelerini aradı

18.08.2022 12:29
CHP lideri Kılıçdaroğlu taziye için şehit ailelerini aradı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu; Şehit Piyade Teğmen Ömer Bağra, Şehit Piyade Uzman Çavuş Halil Koç, Şehit Sözleşmeli Er Mahsun Şimşek ile Şehit Uzman Çavuş Uğurcan Cirnooğlu ve Şehit Uzman Çavuş Atakan Çakır'ın ailelerini telefonla arayarak başsağlığı diledi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Pençe Kilit harekat bölgesinde şehit düşen Piyade Teğmen Ömer Bağra, Piyade Uzman Çavuş Halil Koç ve Sözleşmeli Er Mahsun Şimşek ile Şanlıurfa'da şehit düşen Uzman Çavuş Uğurcan Cirnooğlu ve Şemdinli'de şehit düşen Uzman Çavuş Atakan Çakır'ın ailelerini telefonla aradı.

BAŞSAĞLIĞI DİLEDİ

Şehitlere Allah'tan rahmet dileyen CHP lideri Kılıçdaroğlu, ailelerine de başsağlığı dileklerini iletti.

YORUMLAR
500
İYİ Parti lideri Akşener, CHP'li isimlere çıkıştı: İktidarın ekmeğine yağ sürüyorlar İYİ Parti lideri Akşener, CHP'li isimlere çıkıştı: İktidarın ekmeğine yağ sürüyorlar CHP lideri Kılıçdaroğlu'ndan eleştirilere yanıt: ABD'ye gideceğim ama birilerinin dediği gibi icazet almak için değil CHP lideri Kılıçdaroğlu'ndan eleştirilere yanıt: ABD'ye gideceğim ama birilerinin dediği gibi icazet almak için değil İstiklal Madalyalılar Derneği, Kılıçdaroğlu'nu Ziyaret Etti İstiklal Madalyalılar Derneği, Kılıçdaroğlu'nu Ziyaret Etti
Kaynak: ANKA

Son Dakika Güncel CHP lideri Kılıçdaroğlu taziye için şehit ailelerini aradı - Son Dakika

Bu haber ANKA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. ANKA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı ANKA kurumudur.

Advertisement