CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, TOGG heyetini kabul etti - Son Dakika

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, TOGG heyetini kabul etti

18.01.2020 17:11
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, TOGG heyetini kabul etti

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, TOGG heyetini kabul etti.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, TOGG heyetini kabul etti.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu başkanlığındaki Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu (TOGG) Heyetini kabul etti. Görüşmede CHP Lideri Kılıçdaroğlu'na, Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak ile Genel Başkan Yardımcıları Fethi Açıkel ve Aykut Erdoğdu eşlik etti.

TOGG heyetini kapıda karşılayan Kılıçdaroğlu'na selamlaşmaların ardından, "Sn. Kemal Kılıçdaroğlu için TOGG tarafından özel olarak hazırlanmıştır" yazan ve Türkiye'nin ilk yerli ve milli otomobili olan aracın kara kalem çizim resmi hediye edildi.

(Emin Kuvat - Mehmet Kalay/İHA)

YORUMLAR
500
CHP lideri Kılıçdaroğlu, Van ziyaretlerine devam ediyor! Erdoğan'a seslendi: Bu memlekette 'Açlık yok' diyen gelsin görsün CHP lideri Kılıçdaroğlu, Van ziyaretlerine devam ediyor! Erdoğan'a seslendi: Bu memlekette 'Açlık yok' diyen gelsin görsün Erken seçim olabilir mi? CHP lideri Kılıçdaroğlu'nun 'Sonbaharda seçim bekliyorum, ekonomiyi götüremezler' sözleri kafa karıştırdı! Erken seçim olabilir mi? CHP lideri Kılıçdaroğlu'nun 'Sonbaharda seçim bekliyorum, ekonomiyi götüremezler' sözleri kafa karıştırdı! Kemal Kılıçdaroğlu Van'da Kemal Kılıçdaroğlu Van'da
Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, TOGG heyetini kabul etti - Son Dakika


Advertisement