CHP Genel Merkezi'ne, 'Yeter Söz Milletin' Afişi Asıldı - Son Dakika

CHP Genel Merkezi'ne, 'Yeter Söz Milletin' Afişi Asıldı

26.01.2023 19:12
CHP Genel Merkezi'ne, 'Yeter Söz Milletin' Afişi Asıldı

CHP Genel Merkezi binasına, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun fotoğrafının ve ‘Yeter Söz Milletin!’ ifadelerinin yer aldığı dev afiş asıldı.

CHP Genel Merkezi binasına, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun fotoğrafının ve 'Yeter Söz Milletin!' ifadelerinin yer aldığı dev afiş asıldı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, seçimler için 14 Mayıs'ı işaret ederken, Demokrat Parti'nin 73 yıl önceki 'Yeter Söz Milletindir' sloganını kullanmıştı. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu da salı günü TBMM'de, grup toplantısında Erdoğan'ı "Yeter söz milletindir. Yeter söz Millet İttifakı'nındır" sözleriyle eleştirmişti. Kılıçdaroğlu'nun konuşmasının ardından CHP milletvekilleri sosyal medya hesaplarından "Yeter Söz Milletindir" video mesajları yayınlamıştı.

CHP Genel Merkez binasına; CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun fotoğrafının ve "Yeter Söz Milletin!" ifadelerinin yer aldığı dev bir afiş asıldı. Afiş asılan Genel Merkez fotoğrafını, CHP Genel Başkan Başdanışmanı ve İzmir Milletvekili Tuncay Özkan, sosyal medya hesabında paylaştı.

Kaynak: ANKA
YORUMLAR
500
Kılıçdaroğlu, 'HDP bakanlık istiyor' iddialarına cevap verdi: Öyle bir talepleri yok Kılıçdaroğlu, 'HDP bakanlık istiyor' iddialarına cevap verdi: Öyle bir talepleri yok Kılıçdaroğlu, 'HDP bakanlık istiyor' iddialarını yalanladı: Öyle bir talepleri yok Kılıçdaroğlu, 'HDP bakanlık istiyor' iddialarını yalanladı: Öyle bir talepleri yok Kılıçdaroğlu, çalışmalarını Meclis'teki makamında yürüttü Kılıçdaroğlu, çalışmalarını Meclis'teki makamında yürüttü

Son Dakika Güncel CHP Genel Merkezi'ne, 'Yeter Söz Milletin' Afişi Asıldı - Son Dakika


Advertisement