CHP İl Başkanı Özer'den Çopuroğlu'na yanıt - Son Dakika

CHP İl Başkanı Özer'den Çopuroğlu'na yanıt

CHP İl Başkanı Ümit Özer, AK Parti Kayseri İl Başkanı Şaban Çopuroğlu'nun eleştirilerine yanıt verdi.

CHP İl Başkanı Özer'den Çopuroğlu'na yanıt, System.String[]

CHP İl Başkanı Ümit Özer, AK Parti Kayseri İl Başkanı Şaban Çopuroğlu'nun eleştirilerine yanıt verdi.

Özer, yaptığı yazılı açıklamada, CHP ile terör örgütlerini yan yana getirmenin akıl tutulması olduğunu ifade etti.

CHP'nin bedeli ne olursa olsun gerçeğin açığa çıkması, suçluların cezasını alması için uğraştığını belirten Özer, AK Parti İl Başkanı Çopuroğlu'nun "Şehrimizin gelişimine katkı sunacak fikir taneleri vermeye davet ediyoruz. Tabii bu hususta bir fikirleri varsa" ifadelerini de değerlendirdi.

Özer, "Elbette bu kentin gelişimi ile ilgili birçok fikrimiz var. AK Parti İl Başkanına bu daveti için teşekkür ediyoruz. Biz de buradan kendisine bir çağrıda bulunmak istiyoruz. İyi şeyler yapmak için önce şeffaf ve hesap verebilir olmak gerekir. Tüyü bitmemiş yetimin hakkını yandaşa peşkeş çekmemek gerekir." ifadelerini kullandı.

Haber Yayın Tarihi: 17.09.2020 14:03 - Kaynak: AA

Son Dakika Güncel CHP İl Başkanı Özer'den Çopuroğlu'na yanıt - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

ABD sperm donörü Joe'yu konuşuyor! Dünya genelinde 150 çocuğu var Azerbaycan-Ermenistan sınırındaki gelişmeleri aktaran Habertürk ekibinin yakınına füze düştü Doğuma girdikten sonra eşini kaybeden kadına acı haber verilemedi CHP ile yol ayrımına giren Özlem Ağırman da parti kuruyor Eşinin sokak ortasında vurduğu kadına, ilk müdahaleyi Survivor Seda'nın babası yaptı Antalya'da iki komşu, yanlışlıkla 3,5 yıl birbirlerinin faturasını ödedi Keçi otlatan lise öğrencisine cinsel saldırıda bulunan sanık 4 ay sonra tahliye edildi Kaçan kuşunu yakalamak isteyen çocuk 5 metre yükseklikten düştü