CHP İl Gençlik Kolları Üyeleri, Türk Bayrağı Gönderdi - Son Dakika

CHP İl Gençlik Kolları Üyeleri, Türk Bayrağı Gönderdi

08.09.2012 17:44
CHP İl Gençlik Kolları Üyeleri, Türk Bayrağı Gönderdi, System.String[]

CHP İl Gençlik Kolları üyeleri, Genelkurmay Başkanlığı'na Türk bayrağı gönderdi.

CHP İl Gençlik Kolları üyeleri, Genelkurmay Başkanlığı'na Türk bayrağı gönderdi.

CHP Antalya İl Gençlik Kolları Başkanı Önder Kurnaz ve beraberindekiler, Güllük Caddesi'ndeki PTT şubesinden Genelkurmay Başkanlığı'na 25 Türk bayrağı gönderdi.

Önder Kurnaz, daha sonra şube önünde yaptığı açıklamada, terör örgütü PKK'nın son yıllarda eylemlerini arttığını belirtti.

Vatanın her yanından gelen şehit haberlerinin yüreklere ateş düşürdüğünü ifade eden Kurnaz, "Ülke olarak bu acı haberlerle sarsılmışken, son olarak Afyonkarahisar'da el bombalarının tasnifi sırasında cephanelik patlamış, 25 askerimiz şehit olmuştur" dedi.

Afyonkarahisar Valisi'nin kente bilgi almak için gelen Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel'e halı, kilim ve satranç takımı hediye ettiğini kaydeden Kurnaz, "Afyonkarahisar Valisi'ni Atatürkçü gençler olarak gereğini yerine getirerek istifa etmeye davet ediyoruz. Bu olayı doğru bulmadığımızı belirmek için de Genelkurmay Başkanlığı'na şehitler için 25 Türk Bayrağı gönderdik" dedi.

Yayıncı: Hızır Hacısalihoğlu - ANTALYA

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel CHP İl Gençlik Kolları Üyeleri, Türk Bayrağı Gönderdi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Dilencilerin "Neden bölgeme girdin" kavgasında yumruklar havada uçuştu! O anlar kamerada İstanbul'da vaka sayılarını "bıkkınlar" uçurdu! 25 yaş ve altı genç erkekler düşüncesizce hareket ediyor Göz gözü görmeyecek! 3 bölge için pus ve sis uyarısı Sağlık çalışanı istedi, Bakan Koca tüm 112 personeline aşure gönderdi Henüz 21 yaşındaydı! Üst geçitten atladı, bir aracın altında kaldı Kick boksun Türkiye'deki öncülerinden Tarık Solak vefat etti Eski kocasını öldürüp tandırda yakan kadın tutuklandı, ifadesinde cinayeti detaylarıyla anlattı Azerbaycan tarafından etkisiz hale getirilen İHA'da PKK şüphesi