CHP İl Yönetiminden Tasiad'a Ziyaret - Son Dakika

CHP İl Yönetiminden Tasiad'a Ziyaret

13.01.2012 09:09
CHP İl Yönetiminden Tasiad'a Ziyaret, System.String[]

CHP Tekirdağ İl Başkanı Kadir Albayrak ve beraberindekiler, Tekirdağ Aktif Sanayici ve İş Adamları Derneğini (TASİAD) ziyaret etti.

CHP Tekirdağ İl Başkanı Kadir Albayrak ve beraberindekiler, Tekirdağ Aktif Sanayici ve İş Adamları Derneğini (TASİAD) ziyaret etti.

Albayrak, ziyarette yaptığı konuşmada, dünyada artık ülkelerin değil şehirlerin birbirleriyle yarıştıklarını belirterek, Tekirdağ'ın da bu yarışta yerini alması gerektiğini söyledi.

Dünyadaki gelişmelere ayak uydurmayan şehirlerin geri kaldığını ifade eden Albayrak, "Tekirdağ'da tasarlanan her proje büyük olmak zorunda. Lojistik, sanayi, tarım ve turizm olmak üzere Tekirdağ'ın dört ana vizyonu var ve bu gelişmelerde TASİAD'ın çok aktif görev alacağını düşünüyorum" dedi.

Albayrak, STK'lar, basın mensupları, sanayi kuruluşları ve siyasi partilerin bir araya gelerek Tekirdağ'ın geleceği konusunda birlikte çalışması gerektiğini vurguladı.

Özadalı da Tekirdağ'ın gelişmesi ve büyümesi için TASİAD olarak üzerlerine düşeni yapacaklarını kaydetti.

Ziyarete, CHP İl Başkan Yardımcıları Huriye Bayram ve Veysel Kaplan ile partililer katıldı.

- TEKİRDAĞ

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel CHP İl Yönetiminden Tasiad'a Ziyaret - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Futbol yorumcusu Sinan Engin'in koronavirüs testi pozitif çıktı Gözü dönen şahıs, önce ayrıldığı nişanlısı ve annesini sonra kendini öldürdü Salgın nedeniyle Sakarya'daki tüm hastanelerde acil olmayan ameliyatlar durduruldu Ünlü model Emily Ratajkowski çırılçıplak hamilelik pozu verdi Ayrıldığı nişanlısı, Büşra ile annesini öldürdü Karşılıklı boykot uygulayan Türkiye ve Fransa'nın ekonomik ilişkileri ne boyutta? Dikkat çeken rakamlar Azerbaycan milletvekili Paşayeva'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın çağrısına destek: Fransız mallarının boykotuna başlıyoruz Azerbaycanlı öğretim görevlisi Cumhurbaşkanı Erdoğan'a mektup yazdı: Bizi öldürün ama onlara bırakmayın