CHP İstanbul İl Başkan Yardımcısı Halil Küzel, koronavirüse yenik düşerek hayatını kaybetti - Son Dakika

CHP İstanbul İl Başkan Yardımcısı Halil Küzel, koronavirüse yenik düşerek hayatını kaybetti

14.08.2022 21:10

Geçirdiği Kovid-19 sonrası uzun süredir tedavi altında olan CHP İstanbul İl Başkan Yardımcısı Halil Küzel yaşamını yitirdi. CHP İstanbul İl Başkanlığı'nın sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, "İl Başkan Yardımcımız Halil Küzel'i kaybetmenin derin üzüntüsü içerisindeyiz. Ailesine, sevenlerine ve tüm İstanbul örgütümüze başsağlığı diliyoruz." ifadesi kullanıldı.

CHP İstanbul İl Başkan Yardımcısı Halil Küzel, geçirdiği Kovid-19 sonrası yaşamını yitirdi. CHP İstanbul İl Başkanlığı'nın sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, "İl Başkan Yardımcımız Halil Küzel'i kaybetmenin derin üzüntüsü içerisindeyiz. Ailesine, sevenlerine ve tüm İstanbul örgütümüze başsağlığı diliyoruz." ifadesi kullanıldı.

KORONAYA YAKALANMIŞTI

İl başkanlığından yapılan basın açıklamasında ise Küzel'in geçirdiği Kovid-19 sonrası bir türlü toparlanamadığı, uzun süredir tedavi gördüğü belirtildi.

CHP İstanbul İl Başkan Yardımcısı Halil Küzel koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti
YORUMLAR
500
CHP'li Torun ve Erkek, Mersin'deki terör operasyonunu değerlendirdi CHP'li Torun ve Erkek, Mersin'deki terör operasyonunu değerlendirdi 'Sansür Yasası' TBMM'de… İbrahim Kaboğlu: 'Savaş Hükümlerinin Barış Düzenine Uygulanması Nedeniyle Anayasaya Aykırılık Söz Konusu' 'Sansür Yasası' TBMM'de… İbrahim Kaboğlu: 'Savaş Hükümlerinin Barış Düzenine Uygulanması Nedeniyle Anayasaya Aykırılık Söz Konusu' 6'lı masa ortağından CHP lideri Kılıçdaroğlu'na destek: Bu teklifi ile AK Parti'nin elinden bu argümanı aldı 6'lı masa ortağından CHP lideri Kılıçdaroğlu'na destek: Bu teklifi ile AK Parti'nin elinden bu argümanı aldı
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel CHP İstanbul İl Başkan Yardımcısı Halil Küzel, koronavirüse yenik düşerek hayatını kaybetti - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement