Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Chp'li Aday Tutak'ta Saldırıya Uğradı - Son Dakika

Chp'li Aday Tutak'ta Saldırıya Uğradı

CHP Ağrı 1. sıra Milletvekili Adayı Seyfeddin Çelik, seçim çalışmaları nedeni ile gittiği Tutak İlçesi'nde saldırıya uğradı.

Chp\'li Aday Tutak\'ta Saldırıya Uğradı
05.05.2011 - 15:10,

CHP Ağrı 1. sıra Milletvekili Adayı Seyfeddin Çelik, seçim çalışmaları nedeni ile gittiği Tutak İlçesi'nde saldırıya uğradı.

Tutak'ta seçim çalışmalarını sürdüren Seyfeddin Çelik, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığı'nı ziyaret ettikten sonra bir grup kişinin saldırısına uğradı.

Konu ile ilgili basın toplantısı düzenleyen Seyfeddin Çelik, bu olayı esefle kınadığını söyledi. Yapılan saldırıyı CHP eski MYK üyesi Savcı Sayan'ın akrabalarının gerçekleştirdiğini iddia eden Çelik, "Bu güzel seçim ortamına gölge düşürmek isteyenler var. Bu kişiler hiçbir zaman başarılı olamayacaklardır. Seçim çalışmaları için Tutak ilçemizde yaptığımız ziyaretler sonrası Savcı Sayan'ın akrabaları olduğunu öğrendiğim 15-16 kişilik bir grup önce hakaret ederek saldırdılar. Olayla ilgili davacı olmadım. Bu tür saldırılar bizleri yolumuzdan döndüremez. Hiçbir zaman yılmadan bu baskılara göğüs gererek çalışmaya devam edeceğim" dedi.

CHP Ağrı İl Başkanı Birol Öztürk olayı kınadıklarını açıkladı. - Ankara

Kaynak: ANKA

Son Dakika Güncel Chp'li Aday Tutak'ta Saldırıya Uğradı - Son Dakika


Advertisement