CHP'li Başkan, makam aracı haczedilince vergi dairesinin yolunu kapattı - Son Dakika

CHP'li Başkan, makam aracı haczedilince vergi dairesinin yolunu kapattı

27 gün önce

CHP'li Erdek Belediye Başkanı Hüseyin Sarı, kiralama şirketinin borcu nedeniyle makam aracına haciz gelince, vergi dairesine giden kestirme yolu kapattı.

Kiralama şirketinin borcu nedeniyle makam aracı haczedilen CHP'li Erdek Belediye Başkanı Hüseyin Sarı, vergi dairesine giden kestirme yolu tuğla ile ördürerek kapattırdı.

Edinilen bilgiye göre, yol uygulamasında, kiralama şirketinin vergi borçları nedeniyle Erdek Belediye Başkanı Hüseyin Sarı'nın makam aracının hacizli olduğu ortaya çıktı. Bunun üzerine araç trafikten men edildi. Başkan Sarı da haciz işlemini gerçekleştiren Erdek Vergi Dairesi Müdürlüğü'ne giden ve vatandaşların kestirme olarak kullandığı yolu duvar ördürerek kapattı.

ARAZİ DEDESİNDEN KALDI

Bir açıklama yapan Hüseyin Sarı, kestirme yolun geçtiği arazinin dedesinden kendilerine kaldığını, tepki olarak böyle bir tasarrufa gittiğini söyledi.

CHP'li Başkan, makam aracı haczedilince vergi dairesinin yolunu kapattı
Haber Yayın Tarihi: 29.01.2020 04:13 Kaynak: İHASon Dakika

Canlı yayında "Elimde belgeleri var" deyip duyurdu: Koronavirüs korkutmaya yönelik bir virüs
Son dakika: Koronavirüs salgını İran ve Irak'ın ardından Yunanistan'a da sıçradı Adnan Oktar'ın kediciklerinden Ayça Pars, örgüt yapısını anlattı: Yayına çıkacakların iç çamaşırı giymesini istemiyordu