Deniz Baykal ve eski MHP'lilerin özel hayatlarına dair görüntüler hakkında 2 eski polis tutuklandı - Son Dakika

Deniz Baykal ve eski MHP'lilerin özel hayatlarına dair görüntüler hakkında 2 eski polis tutuklandı

25.05.2022 09:21
Deniz Baykal ve eski MHP'lilerin özel hayatlarına dair görüntüler hakkında 2 eski polis tutuklandı

CHP eski Genel Başkanı Deniz Baykal ile Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcıları ve Milletvekillerine ilişkin özel hayatla ilgili görüntülerin dağıtılmasına ilişkin meslekten ihraç edilen iki polis Tekirdağ'da yakalandı.

CHP eski Genel Başkanı Deniz Baykal ile Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcıları ve Milletvekillerine ait müstehcen görüntülerin dağıtılmasına ilişkin meslekten ihraç edilen iki polis Tekirdağ'da yakalandı.

TEKİRDAĞ'DA SAKLANDIKLARI EVDE YAKALANDILAR

CHP eski Genel Başkanı Deniz Baykal ile Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcıları ve Milletvekillerine ait müstehcen görüntüleri, basın yayın yoluyla dağıtılması soruşturması ile Silahlı Terör Örgütüne üye olmak suçlarından 9 yıl 6 ay hapis cezası ile yargılanan İhraç Eski Polis Memurları A.Y.E. ve A.B.'ye yönelik operasyon düzenlendi. Tekirdağ'da saklandıkları örgüte ait hücre evine yönelik gerçekleştirilen operasyonda her iki kişi yakalandı. Tekirdağ Cumhuriyet Başsavcılığına sevk edilen şüpheliler tutuklanarak cezaevine gönderildi.

YORUMLAR
500
Anayasa Mahkemesinin 6 siyasi partinin mali denetimi Resmi Gazete'de Anayasa Mahkemesinin 6 siyasi partinin mali denetimi Resmi Gazete'de MHP'li Özdemir: 'Selahattin Demirtaş teröristtir' MHP'li Özdemir: 'Selahattin Demirtaş teröristtir' Son dakika haberleri... MHP'li Özdemir: 'Selahattin Demirtaş teröristtir' Son dakika haberleri... MHP'li Özdemir: 'Selahattin Demirtaş teröristtir'
Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa Deniz Baykal ve eski MHP'lilerin özel hayatlarına dair görüntüler hakkında 2 eski polis tutuklandı - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement