Chp'li Dibek Sınavlarda Başarılı Olan İlleri Sordu - Son Dakika

Chp'li Dibek Sınavlarda Başarılı Olan İlleri Sordu

07.09.2012 10:23
Chp'li Dibek Sınavlarda Başarılı Olan İlleri Sordu, System.String[]

ANKARA (ANK)-CHP Kırklareli Milletvekili Turgut Dibek, Milli Eğitim Bakanı Ömer Dinçer'e KPSS, SBS, YGS'de en başarılı olan illeri sordu.

.

ANKARA (ANK)-CHP Kırklareli Milletvekili Turgut Dibek, Milli Eğitim Bakanı Ömer Dinçer'e KPSS, SBS, YGS'de en başarılı olan illeri sordu.

CHP Kırklareli Milletvekili Turgut Dibek, TBMM Başkanlığı'na, Milli Eğitim Bakanı Ömer Dinçer'in yanıtlaması istemiyle soru önergesi verdi. Dibek, şu sorulara yanıt aradı:

"2011- 2012 eğitim öğretim yılında yapılan LYS testilerinin her birine ve LYS'nin ortalamasına göre illerin başarı sıralamaları nedir?

2011- 2012 eğitim öğretim yılında yapılan YGS testine göre illerin başarı sıralamaları nedir?

2011- 2012 eğitim öğretim yılında yapılan SBS testine göre illerin başarı sıralamaları nedir?

2012 yılında yapılan KPSS testlerinin her birine göre illerin başarı sıralamaları nedir?

2012 yılında yapılan KPSS testlerinde 80 ve üzeri puan alan adayların iller bazında sayıları ile 80 ve üzeri puan alan adayların o ildeki sınava girenlere oranları nedir?" - Ankara

Chp'li Dibek Sınavlarda Başarılı Olan İlleri Sordu

- Kaynak: ANKA

Son Dakika Güncel Chp'li Dibek Sınavlarda Başarılı Olan İlleri Sordu - Son Dakika


Son Dakika

Hatay'daki saldırı sonrası Erdoğan'dan kararlılık mesajı: Terörle ve destekçileriyle mücadelemizi sürdüreceğiz Son Dakika! Bakan Soylu'dan İskenderun'daki patlamaya ilişkin ilk açıklama: İki terörist de etkisiz hale getirildi Denizlispor yönetimi, stadın belli yerlerini bölerek portatif loca oluşturdu Hatay'da teröristlerle girilen çatışma ve patlama anına ilişkin görüntüler ortaya çıktı Ermenistan Başbakanı Paşinyan'ın eşi Anna Hakobyan: Kadın birlikleri oluşturup eğitimlere başlıyoruz Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Ersin Tatar arasında dikkat çeken diyalog: Kapalı Maraş'ta piknik yapalım Erdoğan'ın Fransız mallarına boykot çağrısı dünya basınında geniş yankı buldu 20 yaşında intihar eden İngiliz modelin ailesi: 13 yaşında cinsel istismara uğradı