CHP'Lİ EROL KEMAL KILIÇDAROĞLU'NU CUMHURBAŞKANI YAPACAĞIZ - Son Dakika

CHP'Lİ EROL KEMAL KILIÇDAROĞLU'NU CUMHURBAŞKANI YAPACAĞIZ

22.05.2022 07:16

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, 'Elazığ Buluşması'ndaki konuşmasında, Partimizin genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu bu ülkenin cumhurbaşkanı yapacağız? dedi.

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, 'Elazığ Buluşması'ndaki konuşmasında, Partimizin genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu bu ülkenin cumhurbaşkanı yapacağız? dedi.

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, çok sayıda partilinin de hazır bulunduğu, CHP Elazığ İl Başkanlığı'nca düzenlenen 'Elazığ Buluşması'na katıldı. Burada konuşan Erol, 'Millet İttifakı' olarak ülke yönetimine talip olacaklarını dile getirerek, 'Partimizin genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu bu ülkenin cumhurbaşkanı yapacağız. 'Millet İttifakı' olarak bu ülkenin yönetimine talip olacağız ve bu ülkeyi yöneteceğiz, devlet liyakatıyla yöneteceğiz. Nasıl yöneteceğiz Hukukun üstünlüğü ile yöneteceğiz. Nasıl yöneteceğiz 84 milyon yurttaşımızın eşit yurttaşlık hakkına saygı duyarak ve anayasal güvence altına alarak yöneteceğiz' diye konuştu. (DHA)

YORUMLAR
500
Kılıçdaroğlu'nun Açıklamalarını Yayınlayan Kanallara Ceza Kesen RTÜK'te Yeni Gündem: Ceza Haberine de Ceza Hazırlığı Kılıçdaroğlu'nun Açıklamalarını Yayınlayan Kanallara Ceza Kesen RTÜK'te Yeni Gündem: Ceza Haberine de Ceza Hazırlığı Kılıçdaroğlu'ndan hükümete yakın 5 büyük şirket hakkında yeni iddia: 5'li çete ile aramı bulmaya yeltenen pişman olur Kılıçdaroğlu'ndan hükümete yakın 5 büyük şirket hakkında yeni iddia: 5'li çete ile aramı bulmaya yeltenen pişman olur AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Canikli: '(Öztrak'ın iddiaları) TMSF'nin şirketlerine çöküldüğünü gösteren hiçbir belge ve delil ortaya koymuyor' AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Canikli: '(Öztrak'ın iddiaları) TMSF'nin şirketlerine çöküldüğünü gösteren hiçbir belge ve delil ortaya koymuyor'
Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel CHP'Lİ EROL KEMAL KILIÇDAROĞLU'NU CUMHURBAŞKANI YAPACAĞIZ - Son Dakika

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement